Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki fent van ilyenkor?

Valaki fent van ilyenkor?

Figyelt kérdés
sziasztok, jo reggelt, estet, napot. hat nem is tudom hol kezdjem. egesz nyaron kuzdottem egy betegseggel, nem tudom mi volt velem, de nagyon szorongtam miatta. hanyingerrel keltem es fekudtem, nem volt etvagyam, faradt voltam mindig, sokszor szedultem. szornyu volt, foleg ugy, hogy emetofobias is vagyok, nagyon felek a hanyastol valamilyen okbol. az orvos aztan azt mondta, kezdjek el ujbol enni, akarmilyen nehez is, mivel ezt az egeszet fejben kell leharcolnom, mert psziches alapon van ez az egesz. igy is lett, elkezdtem megint enni, ha csak kis adagokat is naponta, de rendbe jottem vegre honapok utan. mindig atalszom az ejszakakat, most viszont egy fel oraja felkeltem. persze elso gondolatom az volt, hogy miert keltem fel, hiszen meg csak hajnali 1 van, es nem kene ebrenlennem, mi van ha azert keltem fel mert valami baj van... persze ez a kepzelges addig vezetett, amig bekepzeltem magamnak azt hogy hanyingerem van,most pedig itt ulok az agyamon, remegek, hanyingerem van,felek mi lesz, eskuszom mindjart sirok, es nem tudok aludni. nem tudom mit csinaljak, de nagyon nem birom mar :( magne b6-ot szedtem regen ha ramjott a para, napi 1x, viszont most nem szeretnek bevenni, mert akkor tuti nem tudok aludni. tudom hulye dolog hogy ide irok, hiszen csak egy idegen vagyok, de nem tudom kire irhatnek ra hajnali fel 2kor :(

2021. okt. 19. 01:41
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom álmodtál valamit, vagy pisilni kell, fázol; nincs baj. Ha úgy érzed a MagneB6 megoldaná nyugodtan vegyél be egyet, ez nem akadályoz az alvásban.
2021. okt. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Bármit is álmodtál,bárkiről álmodtál bárhogy is érzed magad most a legjobb dolog ha kibeszéled magadból.Minden apró dolog ami fáj fontos lehet. Mondjad miben segíthetünk? Közben kortyolgass egy pohár vizet lassan úgy hogy mindig egy kicsit a fejed hátraemeled közben. Mond el mi bánt. Ha rosszul érzed magad pedig azonnal hívd az ügyeletet, egy percig se vacakolj.:)
2021. okt. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem én jelenleg is alszom úgy írok a gondolataimmal. Gondoltam erősen a gyakorira és hopp itt vagyok, hogy segítsek az ártatlanokon!
2021. okt. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szep reggelt nektek! elosszor is koszonom hogy ilyen segitokeszek voltatok velem, nagyon sokat jelent! :) korulbelul 3,negyed 4 korul sikerult bealudnom, de csak azert mert nagyon almos voltam mar es szo szerint kidoltem.most megint felkeltem, pedig meg van egy ora az ebresztomig. faj a hasam es a hatam,meg fazok is kicsit es oszinten nem tudom mi lehet a baj :( nem tudom mit kene csinalni, mert nemreg voltam beteg, es igy is nagyon le vagyok maradva, nem lenne jo megint itthon maradni, illetve suli mellett mas programom is lenne ma, de nem tudom hogyan tovabb...
2021. okt. 19. 05:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Pszichologus segithet lekuzdeni ezt az egeszet
2021. okt. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kittisjimin ***** válasza:

Szia, kedves kerdezo!!

Jobban vagy azota?<3

2022. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!