Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek hiv fertőzött?

Lehetek hiv fertőzött?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szemolcs lett a nemiszervemen elmentem orvoshoz o elkuldott lpr meg hiv vizsgalatra vettek vert varok az eredményre,lehetek hiv pozitív? A baratnommel 9 honapja vagyok,gumit nen használunk ,rendszeresen jar plazma adásra,ott nezik ezeket nem? Megnyugodjak?? :(

2021. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj miért ciki bárkinek lehet hasonló problémája
2021. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
93%

Hat ocsem, te semmibol nem tanulsz? Nem hulyeseg az a gumi, de latom, hogy meg egy komolyabb betegseg se teritett eszhez 😂


Hpv attol meg lehet, inkabb ebbe az iranyba induljatok el, mindketten, mert fontos, hogy kezelve legyetek.

2021. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
De tanulok,de a barátnőm normális és már lassan 1 éve vele vagyok semmi baja nincs neki,nem egy olyan lány akivel anno az egyéjszakás történt.
2021. okt. 19. 19:26
 14/41 anonim ***** válasza:
71%

"elmentem orvoshoz o elkuldott lpr meg hiv vizsgalatra"

Akkor nyilván lehetsz fertőzött, másképp nem küldött volna ilyen vizsgálatra.


"nem egy olyan lány akivel anno az egyéjszakás történt"

Ha ilyen lányra vágytál, akkor (ismeretlenül is!) miért nem tisztelted meg őt azzal, hogy nem feküdtél le egy "olyannal"?...

2021. okt. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
79%

Ha condyloma, akkor az HPV. A nőknél ennek az egyes típusai felelnek a méhnyakrákért. Bravo. Tudod, az tünetmentes, egészen addig, míg halálossá nem válik... A legtöbb ilyen nyavalyával az a gond, hogy a férfiaknál szinte tünetmentesek, a nőknél pedig mire már tünetek vannak, a baj is komoly. Szóval nem biztos, hogy semmi baja - csak még nem tud róla...

El sem tudom hinni, hogy a 21. században még vannak ilyen észlények, annak ellenére, hogy láthatólag internet hozzáféréssel is rendelkeznek...

2021. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
O tudott akkoriban a betegségről hogy volt nekem elmondtam neki őszintén,neki csak 1-2 partnere volt eddig,és sose volt semmi baja...most se.. és úgy tudom a plazman nézik ezeket mert tőle is szoktak vért venni, kizártnak tartom hogy 9honap alatt nem kapta el tőlem.
2021. okt. 19. 19:33
 17/41 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg a barátnőd kapta el tőled. Azért arra is gondolj egy pár percre, hogy neki ettől méhnyakrákja lehet, még egy éjszakásban sem voltál képes gumit húzni. Egy kapcsolatban érthető lehet hogy gumi nélkül (bár előtte illik letesztelni mindkét felet), de egy egy éjszakásban milyen idióta nem húz gumit?
2021. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
68%

Egyikőtöknek sincs sok esze.

Lefeküdtél valami ócska nővel védekezés nélkül akitől elkaptál valami nyavalyát, majd mikor megtaláltad azt a nőt akit szeretsz, vele is gumi nélkül szexeltél az előzmények ismeretében, ő meg bele is ment. Szép.

Egy olyan lepra nőtől aki clamydiás, szerinted hpv-t nem kaptál? Nőknél csak akkor van tünete ha már kvanagy baj van, férfiaknál meg legtöbbször teljesen tünetmentes, csak hordozók.

Azok után hogy egy ilyen std-tenyészet nővel voltam akár egyszer is, soha nem lettem volna olyan felelőtlen hogy gumi nélkül legyek azzal akit szeretek, mert fontosabb az egészsége mint az esetleges apró kényelmetlenség amit a gumi okoz.

Szóval a csajodat is küldd orvoshoz mert valszeg nem P2-es lesz az eredménye.

Meg amúgy is. Alap hogy ha egy pár egyik tagján kijön valami std, akkor a másik is elmegy kivizsgáltatni magát, különben évekig ping-pongoznak vele.

2021. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Hát én január közepén mentem gyógyszer után vissza ellenőrzésre,ott minden negatív lett, (chlamydia,gonorrhea,micoplasma,ureplasma,rpr.) Egyedül hív meg hpv vizsgálatot nem csinált akkor a doki. Augusztusban voltam sima általános vérvételen mert évente szoktam,ott is minden tökéletes volt. Kb egyidőben jelent meg ez a kis szemölcs a nemi szervem tövébe,picit viszketett néha de nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget,viszont tegnap voltam bordokinal,a többi már ismert.
2021. okt. 19. 19:45
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

Sima vervetel nem mutatja ki a hpv-t! Es plazmaadaskor se csinalnak nogyogyaszati vizsgalatot es rakszurest es hpv-t se neznek tudtommal, tehat leszakadhatnal mar a temarol :DD


Tessek szepen mindkettotoknek orvoshoz menni es celiranyosan megnezetni, nem kifogasokat gyartani.

2021. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!