Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetek hiv fertőzött?

Lehetek hiv fertőzött?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szemolcs lett a nemiszervemen elmentem orvoshoz o elkuldott lpr meg hiv vizsgalatra vettek vert varok az eredményre,lehetek hiv pozitív? A baratnommel 9 honapja vagyok,gumit nen használunk ,rendszeresen jar plazma adásra,ott nezik ezeket nem? Megnyugodjak?? :(

2021. okt. 19. 19:08
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
12%

Hát nem tudom. Azt írják, hogy az emberek 80%-a átesik HPV fertőzésen, de az immunrendszer simán legyűri. Oké, hogy a méhnyakrák 99%-át a HPV okozza, na de ha az emberek 80%-a elkapja, abból hány %-nak lesz méhnyakrákja???


Valószínű a doki azért nézet meg HIV-re is, mert tudja, hogy gumi nélkül szexeltél és nem a szemölcs miatt.

Szerintem vizsgáltassátok ki magatokat, de ha minden rendben, szexeljetek nyugodtan továbbra is gumi nélkül. A szex nem is szex gumiban. Persze védekezzetek a terhesség ellen megszakítással, esetleg pesszáriummal vagy spermiciddel, de nekünk pl. tökéletesen bevált a megszakítás 6 éven át. Egy komoly kapcsolatba bele kell férnie a gumi nélküli szexnek - igaz, a becsúszott babának is. De főleg egy koron túl nem olyan könnyű teherbe esni.

2021. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
82%
31, a megszakításos módszer NEM védekezés, hanem orosz rulett.
2021. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
84%
Nem kene reklamozni a megszakitast, mert baromi veszelyes. Mi is alkalmazzuk mar evek ota, de nem is lenne problema ha becsuszna a gyerek. Viszont soha senkinek nem ajanlanam direkt, ez nem vedekezes, ez orosz rulett.
2021. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk az ilyen kérdések pont arra bizonyítékok, hogy a lányoknak csak teljes kivizsgálás után szabad engedni a gumi nélkülit. Valamint a megszakításos tényleg max akkor mehet, ha egy baba sem lenne probléma.
2021. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
56%

"O tudott akkoriban a betegségről hogy volt nekem elmondtam neki őszintén"

És azt hiszed, hogy akkor ez így nagyon is rendben van, hiszen őszinte voltál, és ha képes vagy őszintén elmondani, akkor már semmi gond, hogy egy "olyannal" is lefeküdtél, sőt, igaziból szinte szentté kéne, hogy avassanak, ugye?

Egyértelmű, hogy nem szereted őt.

2021. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Negativ hiv,sziflisz,hepatitis c 😅

Nem birtam varni az eredmenyre nagyon feltem ezért elmentem a karolina rendelőbe pesten es ezeket 6 ert megcsinaltak nekem,szoval valoszinu csak hpv... Barátnom nogyogyaszhoz elment.

2021. okt. 24. 22:50
 37/41 anonim ***** válasza:
56%

"Csak" hpv? Ja, mondjuk nem neked okozhat méhnyakrákot.

Nőként a legrosszabb rémálmom a "csak" hpv.

Remélem a barátnőd is hasonlóan örül neki ahogy te, hogy hpv-t kapott tőled.

2021. okt. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Nem minden esetben okoz rákot... Nekem is az ecseteles utan mar kezd elhalni az a szenolcs.. Rendszeresen járni fog nogyogyaszhoz..
2021. okt. 24. 22:55
 39/41 anonim ***** válasza:
26%

HPV nem csak szex útján terjed és az óvszer pont nem véd ellene úgy , ahogy kéne.

Fürdőben, mosdóban is simán el lehet kapni.

Nőnek pedig ajánlott amúgy is évente rákszűrésre menni és van oltás is a HPV legrizikósabb variánsai ellen.

Nem kell rögtön neki ugrani a kérdezőnek , ő is tudja, hogy felelőtlen volt. Itt segítséget kért.

2021. okt. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
56%

"Fürdőben, mosdóban is simán el lehet kapni."

Ezt rosszul tudod. Esetleg kevered a gombával, amire valóban igaz hogy bárhol elkapható.

2021. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!