Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két és fél éves kislányom...

Két és fél éves kislányom miért nem tud meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Már hetek óta taknyos, köhög, túl vagyunk több doktor látogatáson, antibiotikum és köptető, vitaminok... Sok tea, méz... Orrszivas, cseppek, tengervizes orrspray.

Tapasztalt anyukák, kérlek segítsetek, mi vált be nálatok. Nagyon hálás vagyok előre is


2021. okt. 25. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Mi is így kínlódtunk évekig, amíg egy homeopata fül-orr-gégész rendbe nem rakta a gyerekeimet, meg közvetve az én tapasztalatom által, engem és a férjem is.

Neked is ezt javaslom, de úgyis leugatnak a laposföldezők, így azt mondom tégy belátásod szerint.

2021. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Csak taknyos és köhög? Láz nincs?

Milyen vitamint kap? Marslakócskák, hasonló marketing vitaminok nem érnek semmit. C és d vitamin a legfontosabb ilyenkor, ajánlom a healthaid babyvit cseppet és halolajat. Egy csomó vitamin zsírban oldódik, így mindenképp szükséges halolaj is. Pl eskimo kids ilyesmi.


Lakásban milyen a levegő?

Nálunk pl túl száraz volt, azért köhögött sokáig a fiam, teafa-borsmenta-kamilla olajat parologtattam, a meglevő vitaminok mellett, sokára gyógyult meg, de sikerült.


Kitartást kívánok!

2021. okt. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Oh, ezt akartam is írni mint az egyes. Ha sokáig beteg, köhög taknyos, lehet érdemes tovább menni a háziorvosnál és megnézetni egy fül orr gegesszel is.
2021. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nincs penész valahol a szobába / lakásba?


Dohányzik valamelyikőtök?

2021. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy azoktól a gyógyszerektől nem gyógyul meg csak függő lesz.

AMi azt jelenti hogy a szervezet újra produkálja a betegséget és kéri a gyógyszert.

A szervezetben ki kell alakul ni az immun rendszernek és az majd megvéd az ilyen szarságoktól.

Tudod hogy minden orvos tömi az embereket gyógyszerrel , dehát az nekik csak üzlet.

2021. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Egyikünk sem dohányzik, sokat vannak a szabadban is a gyerekek. Most már a fél éves is elkapta.


C és D vitamint kapnak, hal olajat nem, utána nézek.

Homeopátiás orvosunk van, de sajnos ő sem tudott segíteni, adom nekik a golyókat, hátha

2021. okt. 25. 12:24
 7/13 A kérdező kommentje:
Jaj, azt kifelejtettem hogy nem száraz a levegő, penész sincs. Ez azóta tart mióta bölcsibe került
2021. okt. 25. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor a táplálkozásban van a hiba.


Válógatós gyerekek?

Szeretik az ecetes, erős csípős ételeket?

Gyógynövényteákat?

fogyasztanak ilyesmit, hogy:


Édesgyökér, gyömbér, torma, mustár, levendula, citromhéj, menta, vöröshagyma, zöldpaprika, hagymazöldje?


Éjszaka nincs huzat?

Egy légtérben alszanak?

Van almaecet vagy levendula párologtatva a levegőbe?


Adhatsz te bármilyen tápkiegészítőt, ha nem organikus (élő).


Be kell iktatni az ilyen kajákat, hogy

- töpörtyű vagy szalonna újhagymával, erős zöldpaprikával,

- édesgyökér tea

- levendula tea

- ecetes hagymasaláta

- ecetes torma

- reszelt citromhéj mentával, majonézzel (pl: halakhoz)

- ecetes gyömbér

- gyömbértea mézzel


stb...

2021. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Semmi ilyesmit nem esznek😟

2021. okt. 25. 12:58
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi, így néz ki egy gyerek amikor közösségbe kerül.


Nálunk is ez ment amikor először ment bölcsibe a gyerek, következő tanévre megerősödött, onnantól nem volt gond, de az első év arról szólt hogy ment 3 napot, aztán 2 hetet itthon volt, ugyanilyen takonykórral.

Sokat nem tudsz ellene tenni, toljad neki a vitaminokat, legyenek levegőn, de ennyi, hozzá kell szoknia az új kis bacikhoz amikkel találkozik a többi gyerek által.


Ez ilyen, de megnyugtatlak: az ovi és iskola első éve is így szokott kinezni. 🙃

2021. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!