Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért sír fel éjszaka a...

Miért sír fel éjszaka a féléves kislányom (6 ho 3 het)?

Figyelt kérdés
Biztos h nem éhes, azt kizártam, mert egy oraval elotte evett. Csak igy almaban elkezdi, aztan elég megnyugtatni. Simogatom az arcat, de elveszi a kezem h NE csináljam. Ha még a visszaalvása elott hagyom Ott a kiságyában, akkor ujra el kezd sirni h nem lát, mintha félne. De eddig is egyedul aludt igy nem ertem mi a gond.
2015. máj. 28. 07:29
 1/3 anonim válasza:

Igazából bármitől sírhat, nagyon kicsi még. Szopik? Büfizett eleget evés után? Nem fáj a pocija? Az is lehet, hogy csak Nálad szeretne megnyugodni, mert megijedt valamitől. Testközelségre vágyik.

Ezt rendszeresen csinálja, vagy csak most? Lehet front miatt is. Nagyon sírt? Különbség van sírások közt is. Én nem szoktam első sírásra átmenni hozzá, csak ha nem hagyja abba kis idő elteltével sem. Van olyan, hogy felsír és visszaalszik.

Az én kisfiam azt szereti, ha a pociját simogatom, a másik a hátát szereti.

De lehet esetleg melege, vagy fázhat, vagy lehet szomjas.

Sötétben alszik-e vagy van nála egy kis jelzőfény?

Lehet, hogy kezd félni a sötétben.

Vannak fejlődési lépcsőfokok, amikor másként kezd viselkedni is.

Az én fiam rendszeresen kér inni éjszaka. De olyan is sokszor volt, hogy felébredt, nagyon sírt, kivettem, jártam vele egy kört, leültünk a konyhában, megnyugodott, aztán visszavittem és el is aludt.

Ki kell tapasztalni.

2015. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tápszert kap. Most csinált ilyet másodszor. Nem hagyta abba magától a sírást. Tudom, mert van nála is olyan, hogy álmában felsír, de visszaalszik rögtön,azt már ismerem, akkor nem is megyek oda hozzá. De mind a kétszer nagyjából elalvás után fél órával volt ez. A szomszéd szobában ég a villany, szóval nincs sötét.
2015. máj. 28. 14:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát...azt mondom, nagyon sírt, olyan kétségbeesetten.
2015. máj. 28. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!