Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért viszket mindig a seggem?...

Miért viszket mindig a seggem? (Mosom rendszeresen)

Figyelt kérdés

Nagyon gáz... de ha nem teszem fel ezt a kérdést, akkor személyesen kell orvostól megérdeklődnöm... és az még kínosabb...

Másfél hete, hogy napi 3-4szer neki áll nagyon durván viszketni a lyukamnál...

Mindennap fürdök, és ahogy csak tudom megmosom...

Légyszíves a hülyéskedős, komolytalan kommenteket mellőzzük, mert már ígyis nagyon gázul érzem magam...


21éves vagyok, és nagyon remélem, hogy nem valami komoly betegség... ha betegség is, akkor egyszerű orvosi beavatkozások nélkül orvosolhatom akár gyógyszerek álltal is ...


2021. okt. 25. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Féreg talán. Irány az orvos, pár tabletta után rendbejössz.
2021. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miféle tabletta? És milyen orvost keressek fel ezügyben? Urológus?
2021. okt. 25. 20:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos elsőkörben. Ha szükséges, elküld urulógiára.
2021. okt. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg borotválod a feneked ott vagy bármi? Hogy étkezel? Pl csípős kaja is tud ilyet okozni.
2021. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Urológus mit keresne a sztoriban?

Proktológus inkább.

2021. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
aranyér panasz nekem így kezdődött
2021. okt. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%

Ne egyél mosatlan gyümölcsöt vagy nem teljesen átsült húst. Féreghajtóval kezelhető a parazita.


A másik lehetőség az erőlködéstől aranyér.


Borotválás után egy bizonyos idővel is irritálhat.

2021. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Soha nem borotváltam, és nemis tervezem.

Nem eszek csípős kaját, ugyanúgy étkezek, mint ahogy eddigis étkeztem...

Mivel faluban élek, meglehetősen kellemetlen lenne a házi orvoshoz fordulnom, mivel elég gyakran össze futok vele... és személyesen is ismerem...

A féreg hajtót recept nélkül lehet szedni? És ha mégsem féreg, akkor okozhat bármi mellék hatást?

És ha mégsem az a gond, akkor mi lehet más?

Ami változás lehet az életemben az csak annyi, hogy az elmult 6hétben minden hétvégén berúgtam sör által... de nem hiszem, hogy annak bárbi köze lehet a lyukamhoz...

2021. okt. 25. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő (háziorvos) sem fog törekedni, hogy megnézze a popsid, először székletvizsgálatra ad beutalót. Ha az pozitív kórokozóra akkor arra ír szert, ha véres, akkor továbbküld proktológushoz. A székletbeutaló önmagában nem ciki! (meg semmi eü gond sem)
2021. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Mielőtt elmész orvoshoz, nem lehet, hogy egyszer kicsípte mégis, mikor nem rendesen törölted ki? Nem piros?
2021. okt. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!