Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemi szervem körül ahol a...

A nemi szervem körül ahol a comb végződik rendszeresen leizzad a bőr ami viszketéshez vezet és oly modon hogy nem tudom megállni hogy ne kaparjam sokszor sebesre. Ha nincs leizzadva sokszor záraz és akkro azért viszket. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

több féle kenőcsöt probálltam már de semmi javulás.

segitsetek kérlek.. higéniailag nincs gondom odafigyelek mindenre hogy tiszta legyen...


de már nagyon zavar



2013. szept. 1. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
borotváld le a szőrt sokkal jobb
2013. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Használj hitőport.
2013. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Ostoba válasz,hogy ez a szőrtől lenne,ennek leborotválása segitene.A testünk tele van izzadás miriggyel ,hisz ezzel oldódik meg a hőszabályozás .Ahogy a 2 es írta,melegben a hintőpor a legjobb.ha érzed száraz a bőröd ,akkor meg

testápolóval kenjed .Amikor leizzad,gombák keletkeznek ,ilyenkor először canesten oldattal kend be.Utána már a hintőpor is meggátolja a gombák keletkezését. Ahol érzékenyebb a bőrünk,akár fürdés után is száraznak

érezzük .

2013. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Valóban gombásodás okozza,az izzadástól ezen a zárt,sötét helyen megtelepednek a gombák. Amikor sebes és viszket használj gomba elleni kenőcsöt és tegyél oda egy gézlapot,úgy hogy az alsóneműddel "fogatod"oda. Ez ezért kell,h a bőr ne feküdjön össze. Amikor ez megszűnik használj hintőport(létezik a Myxosid nevű,ami megelőzi a gombák elszaporodását) és tisztálkodás után mindig töröld alaposan szárazra ezt a területet.
2013. szept. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Mit írtam,! MYCOSID! Nem My... valami :)
2013. szept. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

probáltam canesten oldatokat de nem hatott...

a válaszokat köszönöm nagyon hasznosak

2013. szept. 1. 18:45
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha leborotválod még jobban fog viszketni.
2013. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A canesten még a makacs gombákat is le szokta takarítani .

Persze nem 1-2 alatt .

2013. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fontos,h izoláld is!
2013. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ööö.... nem lehet, hogy valami műszálas nadrágot hordasz, ami irritálja azt az érzékeny részt?
2013. szept. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!