Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom szerintetek?

Mi lehet a bajom szerintetek?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete kezdődött, 10.06.-án, szerdán. Aznap reggel el kezdett enyhén fájni az izom, hátul, a bal vállam alatt. Nem volt komoly és csak akkor érződött jobban ha lehajoltam. A következő napokban, a hátam más részein is (leginkább középen) éreztem ezt az enyhe nyomó érzést, viszont lassacskán megszűnt teljesen. Kb. 1-2 nappal a hátfájás után el kezdett folyni az orrom, és be is volt dugulva kb. 1 hétig.


Ezután el kezdtem köhögni (miközben az orrfolyás lassan megszűnt) ami a mai napig is tart. Leginkább reggel, felkelés után és este fele szoktam köhögni. Napközben általában semmi bajom nincs. Figyeltem a köpetemet is. Az általában sima, fehér nyálszerű, viszont múlt szombaton reggel, a korábbiakhoz képest is erősebb köhögési roham jött rám és akkor a köpetben volt a egy kis zöldes sárgás takonyszerű darab, meg 1-2 hajszálvékony, kb. 1 mm hosszú piros csík. Azt hozzátenném, hogy előző nap, pénteken, és előtte csütörtökön is vettem be napi 3-3 db Ambroxol teva köptetőt, amit azóta nem szedek.


Azóta egyébként nem tapasztaltam ezt, illetve mostanra már enyhültek a reggeli köhögési rohamaim is. Covidos szinte biztos nem vagyok, mivel egyrészt kaptam még májusban (sputynik) oltást és 1 hónapra a 2. oltás után 450-es antitest szintem volt, valamint biztos ami biztos alapon, tegnap reggel voltam pcr teszten, ami negatív lett. Ja is influenzát is néztek, de az is negatív lett. Egyébként lázam nincs, csak enyhe hőemelkedésem (37,1-37,3), de az is inkább csak esténként, illetve az első héten volt egy kicsit magasabb (37,5-37,7).


Szeretném jelezni, hogy (mielőtt még bárki megkérdezné, hogy miért nem megyek orvoshoz), hogy jövő héten megyek kivizsgálásra, csak gondoltam itt is megérdeklődöm a dolgot.



2021. okt. 29. 07:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lehet a gond, de szeretnélek megnyugtatni, hogyha az orrvaladek elszíneződött, zöldes sárgás akkor az bakterium okozza. Ha átlátszó, akkor vírus.
2021. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!