Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tudogyulladas tunete?

Tudogyulladas tunete?

Figyelt kérdés

Szurkál a mellkasom, hátam, kozepen.

Valszeg kovidos voltam, 2 hete itthon vagyok, tegnap lett egy negativ gyorstesztem dr naprol napra rosszabbul vsgyok.

Szaglasom nem volt semmi, az visszajott mar nagyjabol,dr tegnap elkezdett nyomni a hatam, most ha lefekszem faj, kozepen, a szivem es tudom kornyeken, nem tudom korulirni. Bele bele nyilallik, ha ulok kevesbé. Natha tuneteim voltak vegig, aztan hirtelen zold valadek jott az orrombol, meg olyat is kohogok fel, illetve nyomo erzes volt az arcomban, rengetek takonnyal, arra szedek antibiotikumot. De most teljesen ketsegbeestem, nagyon szurkal, faj.


2021. okt. 30. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Lehet tüdőgyulladás. A covid miatt mással elfoglalt immunrendszered beengedett egy bakteriális felülfertőzést. Az antibiotikum jó lesz rá. Párnákkal felpolcolva aludj, igyál sokat. Keddre remélhetőleg jobban leszel, de ha fogad az orvos, elmehetsz. Lázad nincs?
2021. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs lázam, nem is volt
2021. okt. 30. 19:56
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha nehézlégzésed támad, akkor azonnal kórház. Jó lenne egy rendes covid tesztet is csináltatni. Ha van rá pénzed, vannak házhozjövősök is, legalábbis nagyvárosban. Remélhetőleg tényleg elmúlt.
2021. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vasarnap megyek pcr-re magánba.

De nagyon fèlek..

2021. okt. 30. 20:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Levofloxacin sandozt szedek. 4 napja. A tunetek 2 napja vannak. Ha tudogyulladas, esetleg ez jo lehet ra?
2021. okt. 30. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, es veres az orrváladékom. Ezt nem tudom mitől ...
2021. okt. 30. 20:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Az nem érdekes, csak a sok fújástól elpattant egy hajszálér.

Jó a levofloxacin tüdőgyulladásra. Ne vízszintes háttal aludj. Ha meglesz a pcr teszted, megnyugszol. Majd írd meg az eredményt.

(Ki a fene szórakozik a lepontozással?)

2021. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Jelentkezem majd.


Nem tudom, de valaki nagyon unja magat:D

2021. okt. 30. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!