Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Demodex atka?

Demodex atka?

Figyelt kérdés
Kinek, hogy sikerült kiirtani őket? Milyen tünetek jelentkeztek?

2021. okt. 31. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem olyan mintha valami néha mozgatná a hajszálamat néha több helyen is, először nem foglalkoztam vele , mivel annyira nem volt érzékelhető csak ha jobban rákoncentráltam, később hajhullás 5- 6 szál mikor végighúztam a tenyeremet a hajamon.


Elkezdtem ezectes vízzel mosni, az elején jó volt aztán mintha hozzászoktak volna töményebb kellet(ecetes kezelések után megszünt a hajhullás).

Elkezdtem szappannal mosni nem igazán működött, ha estére rajtahagyom reggel lemosom samponnal és munka előtt beszappanozom megint úgy működik, mikor megszárad nem igazán látszik.

Márajdnem hogy eltűntek bevezettem azt h csak estére hagyom rajta reggel pedig lemosom, nem jött be.


Ha neked is ilyen tüneteid vannak és meg akarsz tőlük szabadulni akkor az hosszú és keserves folyamat lesz.


Diófalevél főzetről hallottam h jó az ilyen betegségekre, de nem próbáltam.


Valaki tud valami gyors megoldást írjon!


Előre is köszönöm.

2022. jún. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!