Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizert fogok kapni 1.oltas...

Pfizert fogok kapni 1.oltas lesz jovoheten akit ezzel oltottak mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 01:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

2 napig szarul leszel. Nálam ez volt.

Nekem több nem kell, az fix.

2021. nov. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hat nem hangzik jol :/ f.szom ebbe a jarvanyba nem hianyzott...
2021. nov. 1. 01:56
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
1 napig utána fáradt voltam, fájt mindenem és az oltás helye, más nem.
2021. nov. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Elsőre ilyen enyhe megfázás szerűt éreztem, bár az is lehet, hogy tényleg megfáztam... Másodiknál semmit, csak fájt/zsibbadt az oltás helye egy pár napig.
2021. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Első alkalommal izomlázas volt a karom. Második alkalommal lázam volt, hidegrázásom, fájt a nyirokcsomóm és a végére (amikor ezek elmúltak) kaptam egy jó 1 hetes lefolyású megfázást.
2021. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak a karom fájt egyébként semmi.

Illetve később volt olyan, hogy fájt a csuklóm és késett 1 hetet a menstruációm.

2021. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy kicsit zsibbadt az oltás helye egy napig és ennyi. :)
2021. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Sógoromnak érzéskimaradások voltak a kezében, fizioterápiára kellett járnia oltás után.

A húgomnak a gyűrűsujja és a kisujja érzéketlen lett, meg kellett műteni.

Mindketten diplomás ápolók.

2021. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kérdező!


Alapvetően védőoltások mellett vagyok (igen szükségesek, de az is igaz, hogy az új technológiák hosszabb távú kockázatai még ismeretlenek, ebben nem is foglalok állást), Pfizerrel volt elég negatív tapasztalatom. Nem modom, hogy rossz, de azt se, hogy jó. Hosszú és megosztó lehet a véleményem, inkább privátba megírtam. Lényegében én hajlandó vagyok magam újra beoltatni covid ellen (fene se szeret beteg lenni), 3. oltást nem vállalom, jövő évit igen, ha kell, de, ha van rá egy mód inkább nem Pfizert. Levelemet nyugodtan olvasd el.

2021. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
8as válaszom miért van lepontozva? Így volt, ők is megbánták 66x, hogy beoltatták magukat. De nekik kötelező volt, mivel egészségügyben dolgoznak.
2021. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!