Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet rákos anyajegy?

Lehet rákos anyajegy?

Figyelt kérdés

van egy anyajegy az arcomon. Viszont 3-4 hónapja mint ha egy eléggé nagy pattanás alá nőtt volna. Volt amikor elég nagyra megnőtt a területe és gennyet ki lehetett nyomni belőle. Ekkor le ment a duzzanat. Nagyon minimálisan duzzadt jelenleg,de viszont most megnyomta és kidurrant a gennyes vér belőle.

Az utóbbi időben a színe megváltozott mint ha kifakult volna,szinte már olyan mintha ott se lenne, alig látni ezt az anyajegyet.

Alakját nem tudom meghatározni mert alig látni,egy kissé halványabb volt van ott.



2021. nov. 3. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

3-4 honap alatt mar kerhettel volna idopontot borgyogyaszhoz.

Segitek addig is: barmi lehet. BARMI.

2021. nov. 3. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bárki bármikor lehet rákos. Olyan nincs, hogy valaki biztos nem rákos.
2021. nov. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor van baj, ha nem gyógyul, változik a színe, újra-újra gennyesedik, kifakad, stb. Amúgy nem csak rák lehet, vannak semimalignus daganatok is. Ha eltűnt, akkor meg annyi volt és kész.
2021. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A kérdező ahelyett hogy itt kérdez elmehetett volna bőrgyógyászhoz.


Válaszolók: melyikőtöknek van egészségügyi végzettsége?

Kép nélkül eldöntitek hogy a kérdezőnek rákos elváltozása van vagy "semimalignus" daganata. Erre a doktorok se képesek akik 6 év alatt járják ki az orvosit.

2021. nov. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
#4:Jogos, nem lehet tudni, el kell menni orvoshoz.
2021. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Voltam bőrgyógyásznál akkor rendben volt ez az anyajegy.

Mostanában ilyen.

Az a baj hogy a covid miatt városunkban csak a képes telemedicina működik. Sürgős esetekben van csak ellátás személyesen. De az időpont 2 hónapra van.

Hidradenitis supporativám van még ami egy fájdalmas állandóan gennyedző tályog a hónaljamon. Ezt látta sebészet.Akkor sem láttak el személyesen a bőrgyógyászaton,a háziorvos adott sürgős beutalót kisműtétre a sebészetre. Nem tudom ennek a bőrbetegséghez lehet e ennek köze? ..

2021. nov. 3. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:

"Az a baj hogy a covid miatt városunkban csak a képes telemedicina működik. Sürgős esetekben van csak ellátás személyesen. De az időpont 2 hónapra van."


Gondolom magánbőrgyógyászról még nem hallottál.

2021. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondolom nem azért fizetem a tb-t hogy magánorvoshoz menjek...
2021. nov. 3. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
A TB-t azért fizeted mert kötelező. Ha gyorsan akarsz ellátást, akkor magánorvoshoz kell menni. Akár tetszik, akár nem, ez van.
2021. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Voltam bőrgyógyásznál,azt mondta alánőtt egy pattanás. Nincs teendő vele.

Emiatt megváltozhat a színe?

2021. nov. 11. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!