Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alagút szindrómát mivel lehet...

Alagút szindrómát mivel lehet eredményesen gyógyítani?

Figyelt kérdés
Mindkét kezemen van, az milyen más betegséget jelezhet az jelezhet? Autoimmun betegségre is gyanakodnak. Kérem , hogy csak az írjon, aki tudja mi ez.

2021. nov. 3. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Ha az orvosok is csak gyanakodnak, mi honnan tudhatnánk? Egyébként nekem műteni kellett.
2021. nov. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel mindkét kézen ritka, ezért gyanakodnak, hogy autóimmun izületi oka van. Kértem, hogy olyan válaszoljon, aki tudja mi ez.
2021. nov. 3. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
10%

" Kértem, hogy olyan válaszoljon, aki tudja mi ez."


Akkor senki nem fog írni, mert senki nem tudja, hogy mi ez. Honnan tudnánk?

2021. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt latom, hogy neked sejtésed sincs.

Honnan tudod, hogy nem volt olyan, akinek mindkét kezén volt már?

A lottószámokat nem küldenéd el esetleg?

2021. nov. 3. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy nincs fogalmam róla, ezért írtam le a saját, és az unokaöcsém példáját.

De, hogy ilyen hozzá állással nem kapsz normális választ, az tuti.

2021. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Én tudom mi az! Mindkét könyökömön megállapították néhány éve az alagút szindrómát.

Azt mondták, hogy az izmok sorvadnak a könyökömnél és attól becsípődnek az idegek, ezért zsibbad a kezem és néha fáj a könyököm.

Azt is mondták, hogy ez nagyon gyakori az autoimmun pajzsmirigy (Hashimoto) betegeknél és nekem pontosan ez a betegségem van.

Eléggé megijesztettek azzal, hogy ezt nem lehet visszacsinálni, mert az izmok már elsorvadtak és csak a műtét segít. Ajánlottak is azonnal egy sebész orvost és kérdés nélkül foglaltak nekem hozzá időpontot. Ez az országos gerinc klinikán volt.

Szerencsére, nem mentem el hozzá! Megnéztem ugyanis Interneten a véleményeket róla. Nagyon sokan panaszkodtak, hogy gyakran nem sikerülnek a műtétjei, de ezért semmilyen felelősséget nem vállal. Pénzt viszont kér a műtétekért, zsebre, előre...

Ezután elmentem egy neurológus doktornőhöz és ő azt mondta, hogy a helyemben inkább nem menne műtétre, mert ezek a műtétek gyakran nem sikerülnek jól.

Kérdeztem, hogy akkor mit csináljak, mert egyre jobban zsibbadnak a kezeim? És fájt is a könyököm.

Azt mondta, hogy csináljak egy 5-6 hónapos Milgamma kúrát. Vegyek be minden nap 3 kapszulát.

Ezt csináltam és 1-2 hónap után már éreztem is a javulást, amikor befejeztem a kapszulák szedését 6 hónap után, tünetmentes lettem!

Nem kellett műteni!

Ennek már 5-6 éve és csak most kezdtem újra érezni fájdalmat és zsibbadást és ismét elkezdtem szedni a Milgammát. Remélem, hogy most is segít!

Ami az autoimmun betegségeket illeti, nálam a pajzsmirigy betegség okozta, de azt hallottam, hogy többféle autoimmun betegség okozhatja. Ezért ezt meg kell kérdezni egy szakembertől. Ha rendes az orvos, el fog küldeni vizsgálatokra.

A kérdezőnek jobbulást kívánok! Megkereshet privát üzenetben is.


A többieknek pedig azt üzenem, hogy ha nem tudják a választ, lapozzanak tovább, ne szívassák mindenféle bunkó beszólással a normális embereket!

2021. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!