Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid fertőzés alatt volt...

Covid fertőzés alatt volt másnak is merevedés teljes elmaradása?

Figyelt kérdés
Párom 9.napja beteg és sajnos egyáltalán nincs merevedése 🥺
2021. nov. 4. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beteg, le van gyengülve.. jó hogy nem áll fel neki, gondolom örül hogy él.
2021. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Nekem meg olyan volt mintha viagrát szedtem volna.
2021. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

Hallod ott fekszik szerencsetlen COVID-dal amibe akar bele is halhat, es neked csak az jar a fejedben hogy nem kapod meg a napi betevot?


Vegyel egy kigyouborkat...

2021. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as képzeld én is beteg vagyok,de vágyunk egymásra ettől függetlenül.Miatta kérdeztem,mert sajnos nagyon a lelkén viseli,hiába nyugtatom,hogy rendben fog jönni ha meggyógyult.Nem kell nekem uborka,türelmesen kivárom,hogy ő rendbe jöjjön.
2021. nov. 4. 14:14
 5/14 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló,akkor te jól jártál.Nem tudom,hogy nyugtassam őt meg,fél,hogy ez megmarad neki.🥺
2021. nov. 4. 14:16
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát ha feláll neki, az azt jelenti, hogy meggyógyult.

Ha dugni akarsz akkor te igazából nem vagy beteg.

2021. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6-os értelmes válaszoló,biztos ő sem beteg ugye? Csak azért,mert szeretne velem szeretkezni,tudod nálunk nem dugás van.Gondolom te caak ahhoz értesz. 🤦🏻‍♀🤦🏻‍♀
2021. nov. 4. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért kell ennyire rosszindulatúnak lenni! (6-os és 3-as) Egy egyszerű kérdést tett fel, ha képtelenek vagytok rá értelmesen válaszolni, akkor ne írjatok!
2021. nov. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

#7: hát pedig ez dugásnak hangzik, amit te elvársz :))

Ha szeretitek egymást, akkor betegen egy összebújással is meg kéne elégedni, majd ha meggyógyul bepótoljátok.

De amúgy szerintem valaszoltam, de akkor leírom egyszerűbben:

Beteg ember nem kanos.

2021. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as válaszoló,sajnos ez a baj ezzel a világgal,belekötni oktalanul,ismeretlenül a másikba.Semmi rossznem volt a kérdésemben szerintem.Aggódom párom miatt,mert fél,hogy Így marad,pedig próbálom nyugtatni.De elhiszem,hogy ezt a lelkén viseli.
2021. nov. 4. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!