Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnak is lett tartós merevedé...

Másnak is lett tartós merevedési zavara az antiphszihotikumoktól?

Figyelt kérdés
Amikor nem szedtem akkor se állt fel a dákó,sőt összébb is ment

#merevedési probléma #antiphszihotikum
2020. jún. 11. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt írtad, amikor nem szedted, akkor is volt merevedési zavarod, úgyhogy nem értem, miért fontosak itt az antipszichotikumok. De egyébként valóban van ilyen mellékhatásuk.
2020. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

azért fontos mert mielőtt nem szedtem semmilyen merevedési problémám nem volt

Mondtam az orvosomnak is azt mondta ez csak addig tart amig szedem

Nem szedtem 6 hónapig mégsem állt vissza az eredeti állapot

2020. jún. 11. 19:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Döntsd már el.. a kérdés alatt írtad, hogy a gyógyszer szedése előtt se állt fel. Kamuzol, vagy mi van hogy ellentétes dolgokat írsz?
2020. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
amikor nem szedtem tehát abbahagytam úgy értem
2020. jún. 11. 19:59
 5/17 anonim ***** válasza:
Ja, értem. ezekkel nem lehet csak úgy leállni.
2020. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Gondolom fokozatosan állt le, de baromira nem az a kérdés most, s nincs is köze a problémához, hogy hogyan állt le a beteg a gyógyszerről!!!


Kérdező Ha kiürül belőled a gyógyszer, el kellene múlnia a merevedési zavarnak! Konzultálj más orvossal is, mondjuk egy urológussal!

2020. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6 az urológus sem tudott mit mondani felirt egy doboz Sildenafilt amitől úgy ahogy volt merevedésem de nem volt az igazi

Az a probléma,hogy volt, hogy 6 hónapig szüneteltettem az antiphszihotikum szedését és akkor is impotens voltam

2020. jún. 12. 10:55
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van ilyen. Én úgy ahogy megúsztam ezt, de közel nem működik úgy, mint anno a gyógyszerek (inkább mérgek) szedése előtt. Azt hiszem, az SSRI (lehet hogy nem így hívják pontosan) csoportba tartozó gyógyszerek okoznak ilyet, akár véglegesen is.
2020. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is rászorulok olykor a sildenafilra azóta, de azzal legalább teljesen oké minden.
2020. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9 Nekem nem az igazi Sildenafilel sem,produkál valamiféle merevedést de nem az igazi régi kőkemény merevedés

Sokszor úgy érzem magam mint egy öregember emiatt

2020. jún. 16. 19:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!