Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldali hasfájdalom?

Jobb oldali hasfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete beteg vagyok.

Úgy kezdődött az egész, hogy hánytam és hasmenésem volt, a gyomrom és a hasam jobb oldala nagyon fájt. 2 nap után, ez teljesen megváltozott és székrekedésem lett. A jobb oldali hasfájdalom nem múlt. Elmentem háziorvoshoz, azt mondja szerinte vese, vizelet vizsgálat. Ide még nem jutottam el, de kezdek egyre rosszabbul lenni. A szüleim azt mondják érdemes lenne bemenni kórházi ügyeletre. Nem hiszem, hogy covid alatt foglalkoznának velem :\ Szerintetek mi lehet ez? Mit kéne tennem?



2021. nov. 6. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a sürgősségi legyen. Foglalkoznak veled.
2021. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Siess! Ez nem játék!
2021. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen érdemes lenne bemenned. Szerintem simán lehet vakbélgyulladás is, a tünetek stimmelnek, ami az életedbe kerülhet! Muszáj lesz foglalkozniuk veled! Egy próbát megér, ne halogasd, és ha nem akarnának foglalkozni veled, légy határozott és igenis harcold ki azt a vér-, és vizeletvizsgálatot, és egy hasi ultrahangot. Én is így a Covid idején voltam ilyen vizsgálaton, egyből elláttak.
2021. nov. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már most indulnod kellene az ügyeletre, és ne hagyd magad ellátatlanul!
2021. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nekem is egyből a vakbélgyulladást juttatta eszembe. Szerintem menj be az ügyeletre!
2021. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végül be mentünk az ügyeletre vasárnap, nem csináltak velem semmit, mondván, ha eddig húzódott biztos nem sürgős. Jövőhéten kell mennem hasi ultrahangra hátha kiderül valami.
2021. nov. 10. 12:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett veled Kérdező? Most velem is ez van…
2022. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hasi ultrahangon semmit nem láttak, így úgy vélték nincsen baj, ez után még 2-3 hétig szenvedtem, majd fokozatosan elmúlt:) jobbulást neked, remélem találsz megoldást!
2022. febr. 24. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Én holnap megyek ultrahangra, remélem nekem is elmúlik..:(
2022. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!