Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt egy kis műtétem 1 hónapja...

Volt egy kis műtétem 1 hónapja, illetve március környékén hasfájdalommal bekerültem a sürgősségire. Műtét előtti vizsgálatok során vagy a sürgősségin kiderült volna ha lenne komolyabb betegségem?

Figyelt kérdés
2021. júl. 19. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de kiderülhet. Általában csak vérkép, EKG van, illetve az érintett terület vizsgálata.

Értsd: hasi műtét előtt mondjuk csinálnak hasi ultrahangot. Ha ott van súlyos betegség, akkor az ultrahang észreveszi.

De ha mondjuk mellrákod van, az nem derül ki ebből.

2021. júl. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az agydaganattól rettegek.
2021. júl. 19. 07:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Agydaganat ilyenkor szerintem nem tud kiderülni, ahhoz fej CT vagy MRI vizsgálat kellene. Miért rettegsz tőle? Van rá utaló tüneted, vagy hipochondria?
2021. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hipochondria valószínűleg, lassan 1 éve volt koponya Mr-em. Ott semmi baj nem volt.
2021. júl. 19. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!