Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyiék miért nem bírják...

Nagyiék miért nem bírják felfogni, hogy nekem nem kell az oltás, ezért nem is olttattam magam? 18/f

Figyelt kérdés

Általában hétvégén járunk hozzájuk, de mióta korona van más téma nem létezik, csak a vírus, oltás... Egész nap az M1-et bámulják, pánikolnak azon hogy mi a helyzet. Anyuéktól kezdve, nagybátyámékra, unokatesóimra, mindenkire ráerőszakoltál már, jóformán zsarolással hogy "ti fogtok megölni minket". Rendes családi vitát csináltak ebből.


Nyáron még én is hallgattam párszor, hogy mindenki hajlandó volt miattuk beoltani magát, hogy őket megvédjük, de én nem vagyok erre hajlandó... na ez után a kijelentés után augusztus végétől nem is voltam náluk, egyszerűen nem megyek és kész.


Hétközben minden nap egyedül vagyok itthon, 1 szombaton vannak anyuék is itthon... Oltás meg nagy korlátozás... egész nyáron koncertekre jártam haverokkal, még most is, moziba is járunk rendszeresen... senkit nem érdekel oltott e vagyok vagy sem.



2021. nov. 7. 08:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Koncertekre biztos nem jártál, mert zenész rendezvényre kellett a védettségi igazolvány, akkor is, ha szabadtéren volt
2021. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
#1: 2 hete szombaton is voltam koncerten, mindenhová az öcsém védettségi igazolványával járok
2021. nov. 7. 08:43
 3/35 anonim ***** válasza:
66%

Ühüm, gratulálok.

Ha már neked nincs egy kis csepp eszed, legalább a szüleidre hallgathatnád, bölcsebbnek tűnnek nálad

2021. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Én mondtam. 🤣
2021. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
81%
Így csak remélhetjük, hogy neked lesz igazad, és valóban immunis vagy a vírusra. De ezt jelenleg nem lehet ellenőrizni. Ha pedig nem vagy immunis, akkor a te immunrendszered is hatékonyabb lehetne a vírus ellen, ha megkapnád az oltást.
2021. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
37%
Van annak egy bája, mikor félnek beadatni maguknak az oltást, mert sík h.lyék bioszból, és azt hiszik, hogy autisták és rákosak lesznek tőle. Erre ők hívják azokat félősnek, akik beadatják, mert tudják, hogy csak így lesz vége egy járványnak, mint ahogy a történelemben is volt már rá nem 1 példa
2021. nov. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Nem ők, hanem az utódok lennének autisták. Aki nem annak született, maximum authista lehet, ha megtetszik neki Csilla hangja.


A daganatos megbetegedést meg nem lehet kizárni. Léteznek az iparban anyagok, amikkel való egyszeri érintkezés után évekkel is alakulhat ki daganat.

2021. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
41%
Majd ha elkapod, akkor nem így fogsz hozzáállni. Elég hülye vagy, már bocsánat.
2021. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem miért savazzátok mert nem oltakozik. Nincs baj az oltottakkal és az oltatlanokkal sem. Döntse el mindenki maga mit szeretne és vállalja a következményeket. Ha a nagyszülei be vannak oltva akkor elvileg nincs mitől félniük.
2021. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Egy kis történelem, döntsd el magad, mi történik:


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!