Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Munkáltató elrendeli kötelező...

Gábordegábor kérdése:

Munkáltató elrendeli kötelező oltást. Rabszolgatörvény 6 hónapos munkaidőkeret.Ha nem oltatom be magam akkor mehetek 1 év fizetetlen szabadságra? Szerintetek megéri beoltatnom magam?

Figyelt kérdés
Sok munkáltató ki akarta fizettetni azt az időt heti 40 óra amit nem dolgozott le a munkavállaló. Mondjuk nem volt alapanyag és ezért ált a termelés. Tanulmányi szerződést is kötnek mondjuk 1 évig ha nem dolgozol náluk akkor vissza kell fizetni a tanfolyam árát. Ezzel röghöz kötik az embereket.Szerinted ezzel ösztönöznek hogy beoltasam magam? 1 évig otthon lehetek akkor legalább nem adósodom el a munkáltató felé és dolgozhatok máshol addig. Igazi középkor amikor a jobbágy nem hagyhatja el a lakóhelyét.

#oltás #középkor #Tehetetlen törvényalkotó
2021. nov. 9. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem, ha nem akarsz lélegeztető gépen fulladásos halált halni, mindenképp érdemes beoltatni magad. Igaza van a cégnek, ha kötelez rá.
2021. nov. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Mivel a munkáltatódnak van esze neked pedig nincs így hagyd ott őket és keress másik munkahelyet. Mitől félsz a szúnyogcsípéstől? Jobb mint a lélegeztetőgép, nekem elhiheted.
2021. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
45%
Fizetetlen szabadsággal ugyanúgy ottani bejelentett dolgozó maradsz, máshol hogy dolgozol akkor? Nem beszélve, hogy máshol is ragaszkodhatnak az oltáshoz ugyanúgy, lassan nem tudsz dolgozni olyan helyen ahol nem lesz kötelező.
2021. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
amugy is megeri beoltatnod magad. de ha a hianyaban munkanelkuli leszel, akkor meg plane
2021. nov. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Ha munkanélküli akarsz lenni akkor ne oltasd be magad. Ha van egy kis eszed akkor legalább egyszer oltasd be magad.
2021. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Magad miatt oltass!
2021. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom én már voltam intenzív osztályon az elesett beteg emberek annyira tele vannak szeretettel el se nem tudja képzelni olyan ember aki még nem volt igazán beteg. De mivel keresztény ember vagyok nem akarom felülírni isten akaratát 5000000 oltás sem véd meg a haláltól csak arra kell figyelni amit adott isten azt próbáld tiszteségesen megélni.
2021. nov. 10. 08:48
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Szóval Isten miatt nem oltod be magad , mert ez az ő akarata hmmm. Mesélj még.
2021. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor imádkozz.
2021. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!