Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorhurut-reflux mögötti...

Gyomorhurut-reflux mögötti ok: "gyomor záró izomgyűrűje nem zár rendesen". De miért nem zár rendesen?

Figyelt kérdés

x fajta bél -emésztőrendszeritünetem van, a fenti után a legjúabb a hisztamin. :( Egyszerűen nem tudom/tudják a dokik a gyökérokot megtalálni, valami miatt gyulladás van a beleimben vagy a gyomromban (gyomorhurut)


A gyomorhurutnál szerepel, hogy nem zár rendesen a zárizom, emiatt van refluxom is valszeg, meg a többi tünetem gondolom. De mi okozza, hogy egyszer csak tavalytól nem zár rendesen? Eddig soha, szinte semmi problémám nem volt az egészségemmel, és egyszercsak elvágták az egészet.


De, aknés voltam előtte pár évben megint, de nem tudták az okát. Aztán jött ez és az emésztőrendszeri betegségek. Lassan már semmit nem ehetek, éki vagyok, hogy még mindig nincs meg a kiváltó oka az egésznek.



2021. nov. 10. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
A krónikus gyomorhurut másik oka Autoimmun eredetű, ez mit jelent? Nem is fog elmúlni soha?
2021. nov. 10. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd.
2021. dec. 9. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvost kérdeztem, nem tudja. :D
2021. dec. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!