Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan kellene használni...

Hogyan kellene használni rendesen egy fülcseppet hallójárat gyulladásakor? Meddig kellene használni?

Figyelt kérdés

Hallójárat gyulladásom van. Ma reggel cseppentettem a fülembe 3 cseppet. Viszont a fülem a cseptől eldugult. Itthoniak azt mondják majd felszívódik. Viszont elvan dugulva tőle a fülem és félek, hogy így fog maradni. Egy kicsi folyadék se ment ki a fülemből és ez nem tudom rossz-e vagy jó.


A másik meg, hogy a gyógyszeres vattán kívül, hogy mikor vehetem ki a fülemből, a fülcsepp használatára csak annyit mondott az orvos, hogy 3x3 csepp naponta. De hogyan kellene használnom, és meddig arra nem mondott semmit.



2021. aug. 3. 11:37
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
1 hétig biztosan. Azért nem folyik ki, mert a hallójárat össze van szűkülve, majd felszívódik.
2021. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!