Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek Covid tünetek?

Ezek Covid tünetek?

Figyelt kérdés

Hétfőn lettem beteg, tipikus izomfájdalom fejfájás,estére láz.

Viszont gyógyszer és egy nagy alvás segített,másnapra semmi bajom nem volt.

Kedden tehát jól voltam,szerdán betaknyosodtam,csütörtök óta kicsit köhögök

Tegnap viszont észleltem,hogy elment a szaglásom, illetve egész nap ki sem bírtam kelni az ágyból,mellkasom és hátam fájt. Torkom nem fáj.

Ma reggel megint úgy ébredtem hogy egész jól vagyok.. de szaglás elment.


Valakinek voltak esetleg hasonló tünetei? Mi tévő legyek? Van 2 oltásom,igaz még májusból. Így kerülhetek karanténba?



2021. nov. 14. 08:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én is a kínai oltást kaptam.

A háziorvos nem rendelt el új tesztet,mert azt mondta ha az itthoni pozitív lett,az egyértelmű. (Pálcikás,orrbadugós teszt) Gondolom nincs most kapacitásuk "feleslegesen" tesztelni.

Vasárnap óta telik a 10 nap karantén,messze még a vége..

Egyébként ma 4. napra rá hogy elment, vissza is jött a szaglásom(tegnap és ma is szagolgattam kávét,fahéjat,aztán egyszercsak ma délután már mindent éreztem újra,azt is amit tegnap még nem), viszont cserébe kb. délután 1 óra óta erős szívdobogásom van. Lehet erős kávét ittam délelőtt és keveset ettem,de annak már el kellett volna múlnia.

Szóval most nem tudom mi van..Pihenek,relaxálok.

Kicsit köhögök és rekedt a hangom,de kb. ennyi a tünetem. Tegyük hozzá,hogy ma 8. napja vagyok beteg,tehát lehet múlt héten voltam végig fertőző,most pedig kifelé jövök belőle. De azért ez a szívdobogás elmúlhatna:(

2021. nov. 16. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!