Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 kinai vakcina után (munkahel...

2 kinai vakcina után (munkahelyi kenyszeroltás, a masodikat épp 4 honapja kaptam) covid pozitivitás?

Figyelt kérdés

A ferjemtől kaptam el,neki tüdőgyulladása lett,szteroidot, favipiravirt clexanet stb kap. Mar jobban van.

1. Szedjek e vajon favipiravirt, 4.napon vagyok, köhöges gyengeseg fej és szemfajdalom a tüneteim.

2. Vajon ezek után békén hagynak e egy ideig a 3.oltással?


Ellenanyagom múlt héten 11 volt ( 1 felett poz.) Spike antitest 357 ( 0.1 felett poz.)



2021. nov. 14. 14:54
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
83%
Mit mondott a háziorvosod?
2021. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
És még most sem örülsz neki, hogy kaptál oltást, és megúsztad ennyivel? Furák az emberek.
2021. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.es. hát, ha ez garantálható ? :)
2021. nov. 14. 16:44
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez tuti valami állami vállalat, ahol a kínai elvtársak vakcinájával kell(ett) kötelezően oltakozni.
2021. nov. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Sosem lesz vége , a utohwtás mérgezés dolgozik benned . Ne patikai szhirszarokkal oldjatok meg , természetes organikus kivonatok tömény alkalmazásával .
2021. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia, a vakcina nem véd meg TELJESEN az oltástól, hanem csak védelmet BIZTOSÍT magasabb fokon. Teljesen mindegy, hogy melyik vakcinát adod be. Amúgy én is kínait kértem, 3. oltást is beadattam, semmi gondom nincsen, és teljesen meg is bízok benne.


A telexes, meg anti-kínai idiótaságokat, kamu infókat meg nem kell elhinni.

2021. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!