Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert zsibbadok alkohol utan...

Miert zsibbadok alkohol utan ejjel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 25(F)éves vagyok és azt vettem eszre hogy amikor mostanaban alkoholizalok akkor ejjel arra ebredek hogy zsibbadnak a vegtagjaim es a latasom ugy “zug” vagy szemcsesen latok ez mitol lehet? Ja es a szam kiszarad nagyon fekves kozben mindig hiaba iszok meg 2 liter vizet ejjel valamiert olyan dehidratalt vagyok foleg fekves kozben. De nem csak alkoholtol hanem alapbol is vannak ezek a tunetek de ivas utan foleg. Mitol lehet? Vervetelen voltam parszor es semmi elteres nem volt.

2021. nov. 14. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne igyál, és probléma megoldva.
2021. nov. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ne halgass az elsőre, igyál csak... :)
2021. nov. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mert az alkoholnak ilyen hatása van.


[link]


Kb. mintha azt kérdeznéd, hogy ha kalapáccsal ütöm a térdem, utána fáj. Ez miért van?

2021. nov. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Alapbol is van alkohol nelkul es allandoan ilyen zugosan latok.. de ha iszok akkor megjobban es zsibbadok mindenhol megjobban mint amugy is
2021. nov. 15. 10:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerezz vércukormérőt (akár kölcsön) és mérj rá párszor zsibbadáskor.

Lehet rossz a cukor, akkor is ha vérvételnél ok.

2021. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazabol meg lett merve es jo:/

A zsibbadas attol fugg hogy min fekszem pl a kezem tartom felfele 10masodpercig es ugy elzsibbad mintha 1 oraja nem kapna vert

2021. nov. 15. 13:41
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francnak aggódik az egészségéért, meg méreget mindenfélét, aki amúgy alkoholista? Öregem, vagy ez, vagy az.
2021. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen alkoholista? Jo buta lehetsz. Fiatal vagyok, ezert bulizok hetvegente ami ertelemszeruen heti 1 berugast jelent. Plusz kondizok heti 6x szerintem fizikailag a nyomomba nem er senki itt.
2021. nov. 16. 09:56
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Akinek a bulizás "értelemszerűen" berúgás, az ne okoskodjon és ossza az észt, mert elfogy.

Plusz még testképzavaros is vagy a haszontalan izmaiddal.

2021. nov. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ez a XXI. Szazad es mindenki be szokott rugni. A berugas nem egyenlo a bulival, hanem a bulizas egyik hozzatartozoja.

Egyebkent nem ertem miert errol kell beszegetni, mikor teljesen mas kerdest tettem fel.

2021. nov. 16. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!