Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon milyen mennyiségű és...

Vajon milyen mennyiségű és mennyi időnát tartó napi alkoholfogyasztás után lesznek súlyos elvonási tünetek? Delírium és hasonlók. Le akarok állni de tartok ettől.

Figyelt kérdés

2021. nov. 4. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem volt hogy 2 hónapig ittam (mindennap) nagyjából napi 6-8 liter sört, meg mellé 3-4 tüskét. Néha még bort is. Mikor abbahagytam akkor fizikai elvonásom volt. Még a vérnyomásom is felment mint állat. De eztán pár nap tiszta időszak után elmúlt.
2021. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
50%
Ez sok mindentől függ, nemtől, súlytól, kortól. Van erre egy nemzetközi kimutatás, hogy nqpi mennyi alkohol fogyasztástól leszel kb. 3 év múlva biztosan függő, ha halmozod, akkor nyilván kevesebb idő alatt. DT-hez azért több idő kell.
2021. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!