Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a szív körüli terület?

Fáj a szív körüli terület?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tegnap edzes kozben kezdodott, hogy ha hatamon fekudtem es levegot vettem melyebben akkor ereztem szuro, kellemetlen erzest szivem koruli teruletnel, ma ejszaka is igy volt mikozben hatamon fekudtem. Ez mitol lehet vajon? Most jelenleg nem all fenn. Multban is volt neha ez.

Van orrsovenyferdulesem plusz mellkasom deformalodott vagyis a szegycsont a test kozepvonala fele beesik. A hatam is gyakrabban faj mostanaban (kisebb geroncferdulesem van).


26/F



2021. nov. 15. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak háton fekve érzed?
2021. nov. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet helytelen edzéstől, meg attól is esetleg, ami deformitásod van.

Orvos látott már? (Othopédus, és kardiológus?)

2021. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán értem, miért teszik tönkre magukat emberek ezzek a hülye edzésekkel...
2021. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1: Igen
2021. nov. 15. 11:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Edzest egyebkent nem sullyal csinalom, hanem otthon, suly nelkul. Alap gyakorlatokat (fekvotamasz, guggolas, hasedzes, hatgyakorlatok, ami gerincre jo, stb).
2021. nov. 15. 12:01
 6/7 A kérdező kommentje:
#2: Igen, par eve voltam mellkasrontgenen ilyenek.
2021. nov. 15. 12:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Altalanos, jobb kozerzethez szukseges edzest vegezni ugye. Ez alap dolog.
2021. nov. 15. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!