Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért duzzad meg állandóan a...

Miért duzzad meg állandóan a mellbimbom körüli terület?

Figyelt kérdés

Állandóan konkrétan, nem tudom miért, teljesen felfúvódik és akkora mint egy tőgy nagyon undorító. Nem fáj meg semmi, de nagyon idegesít, rémes. Ha leszoritom kézzel akkor lemehy, de utana megint visszajön. Ez szerintem serdülőkorom kezdete óta ilyen. A melleim nem nőttek meg csak épp, hogy talán picit kerekek lettek, helyette ez van. Ez mitől van es mit tudnék kezdeni ellene? Azon kívül hogy fogadjam el?

17/L


2020. jún. 2. 11:47
 1/2 anonim válasza:

Hát szerintem ez nem mindenkinél van így. Szerintem kérdezd meg az anyukád, hogy volt vakakinek ilyen gondja a családban. Ha nem akkor nem tudom, hogy mi lehet a baj. Szerintem ne próbáld lenyomkodni, mert csak mosszabb lesz. Ha nem akkor még az a szerencse. Viszont nem tudom, hogyan fogadd le. Remélem tudtam segíteni.

13/L

2020. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hormonok hatására változhat. De ne szorítsd le, jézusom.

Mutasd meg orvosnak akkor.

2020. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!