Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus hasmenésre szedek...

Krónikus hasmenésre szedek minden második vagy harmadik nap lopediumot. Ártalmas lehet?

Figyelt kérdés
Tehát három naponta beveszek kettő lopediumot. Busszal járok dolgozni ezért muszáj. I vagyok vizsgálva, valószínűleg az epekő miatt van, 5.centis kő. Márciusban lesz műtét. Nem lesz baj?

2021. nov. 16. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Na de várják. Most márciusig lopediumon fogsz élni? Azért az nem igazán normális.


Én a helyedben konzultálnék a háziorvosommal, hogy ő mit mond.

2021. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az. A háziorvos mondja, szedjek hasfogót és ennyi. Már probiotikumot is szedtem, a legdrágábbakat is, hosszú hónapokig. Alig javult valami. Normixot is szedtem már, jó volt, de azt sem lehet mindig.
2021. nov. 16. 11:08
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt kivizsgálás, mindenféle széklet teszt, étel allergia, minden negatív. Ezért azt mondták IBS, vagy az epekő miatt, és szedjek smectát, széntablettát,lopediumot. Most ezeket váltogatom. Busszal járok 25.km re dolgozni, és bármikor elkaphat.Nem vizes a hasmenésem, hanem elég lágy széklet, de sűrgető. Nagyon nem jó ez így.
2021. nov. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!