Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalnak? Ritkán eszem babot, mert nem igazán bírja megemészteni a gyomrom, de ma ettem. Azóta már kétszer hánytam és lehet, hogy még fogok. A hányáson kívül kénes, szénsavas böfögést tapasztalok.

Figyelt kérdés

Más kajáknál nem tapasztalom ezt, bár elég sok minden ki van iktatva az étrendemből. Na mindegy, a kérdés a kérdés. :)


És ha esetleg tudok valamit javasolni, hogy most mit csináljak?


Nyilván a jövőre vonatkozóan oké, hogy soha többet bab, de most mit lehet csinálni ezzel a furcsa kénes vagy szénsavas böfögéssel?



2021. nov. 16. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ételallergia lesz, én a fekete kagylóval vagyok így, pedig ízre szeretem, de fél napig hányok tőle.


Epéd rendben van? Májad jól működik?

2021. nov. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtál.

Lehet, hogy nincs teljesen rendben az epehólyag és a máj.

Az ételallergia is lehetséges. :/

Csak az a furcsa, hogy néha ettem olyat és nem volt attól semmi bajom, máskor meg hányok.

De lehet, hogy attól is függ, hogy melyik fajta babból készült a kaja.


Azt hogyan lehetne leellenőrizni vagy megtudni, hogy milyen állapotban van az epehólyag és a máj? Ezt tudod esetleg?

Fájni nem szokott, bár talán a májról azt mondják, hogy az nem is tud fájni. Vagy összekeverem valamivel?

2021. nov. 19. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!