Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusos vagyok,mikor...

Koronavírusos vagyok,mikor leszek jobban?

Figyelt kérdés

Tudom,ti nem tudhatjátok nem láttok belém,csak tapasztalatokra lennék kíváncsi ki hány nap után lett jól?Oltatlan vagyok(kérlek ettől most tekintsünk el,ne szidjatok miatta)

Hétfő reggel kezdődtek a tünetek,erős fejfájás,gyengeség egész nap,estére 39 fokos láz,másnap méggyengébb lettem,de a fejem már nem fájt,lázam továbbra is volt,jah és a szívem gyorsan ver időnként,érzem ahogy dobog,köhögök is,olyan hurutos,de nem vészes,mára lett orrdugulásom,és 1x ment a hasam.Étvágyam se nagyon van,néha érzem,hogy éhes vagyok akkor eszem,de hamar jól lakom,nem fér belém sok.Reggel egész jól voltam,most délutánra megint rosszabbul vagyok,hőemelkedésem lett,38 fok ami magától lement,nem kellett gyógyszer.lényeg,hogy lesz ez még rosszabb is mit gondoltok?Van aki hasonló tünetekkel vészelte át?



2021. nov. 17. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz rosszabb

Jobbulást!

Átestel rajta és ennyi

2021. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lassacskán már jobban leszel.

Jobbulást!

2021. nov. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most vettem észre,mintha a szaglásom és az ízlelésem menne el.Kevésbé érzem az ízeket meg a szagokat.
2021. nov. 17. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Nekem sima megfázásnál is ez van MINDIG

És?Nehogy ezen beparázz Jézus

2021. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tünetek...

Csak én oltott vagyok! :D


3,5 nap láz 38.4 felett

bélfeszültség, étvágytalanság

széntabletták után beindult a hasmenés! :D

5. napon múlt a láz

A fejem még tompa


Jövök ki belőle, de az ízeket nem érzem.

2021. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!