Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen koronavírus tüneteitek...

Milyen koronavírus tüneteitek voltak és hány nap alatt jöttetek ki belőle?

Figyelt kérdés

2021. nov. 17. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nemtudom, hogy az volt-e lehet igen, lehet nem.


Egynapos hőemelkedés még augusztus elején, szokatlanul jóidőbe, következő nap fejfájás, harmadnap már semmi.

Aztán egy hétig ittam aspirin-c-t


Jelenleg van egy enyhe torokkapargászásom, de szerintem ez streptococcus lesz, holnap már úgyis itt a hétvége, adok neki fokhagymával, meg pálinkával!


Asszony úgyis sütőkolbászt fog csinálni tepsis krumplival, arra meg pont jól csúszik :)

2021. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
1 nap láz, másnap hőemelkedés, orrfolyás, utána másfél hétig kiestek az ízek és a szagok.
2021. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2 napig 40 fokos láz, fejfájás, szemfájás. Utána hányás, hasmenés, majd ízérzékelés és szaglás elvesztése. A teljes gyógyulás 5 nap volt, nem voltam beoltva, nem szedtem gyógyszert sem.
2021. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok, már a torkom sem kapar, én se vagyok beoltva (nem is leszek!).
2021. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Cubina ***** válasza:
100%

Lányomnak és nekem 4 napig 38-39 fokos láz, egy hétig narancs színű hasmenés, kb. egy hétig íz, szaglásvesztés és hirtelen fellépő hurutos köhögések (naponta egyszer-kétszer). Cirka két hétig tartott az egész, nem viselt meg bennünket. Most egy jó darabig biztos az egekben lesz az antitestek száma.


Ezt most mindenki elkapta a környezetemben, oltott/oltatlan egyaránt súlyosabb, enyhébb tünetekkel.


Nyilvánvaló, hogy tök mindegy, hogy oltott vagy oltatlan valaki, ugyanúgy elkapja, és ugyanúgy lehet súlyos lefolyása még három oltással is, illetve enyhébb lefolyása oltatlanul is.


Én úgy gondolom, hogy ez igazából a második hullám, az első 2019 végén/2020 januárjában tombolt, akkor is minden ismerősöm elkapta. Valamit ránk szórtak akkor is, és most is.

Szeptember végén rengeteg ismerősöm panaszkodott, hogy a lakásuk tele van szúnyogokkal úgy, hogy mindenhol szúnyogháló van. Hozzám is bejöttek, láttam hogy a szellőzőn keresztül érkeznek.

Nem-e ez a rengeteg szúnyog fertőzte szét az embereket? Szeptember végén már eleve nem is szoktak szúnyogok lenni és a 40 évem alatt soha nem láttam olyat, hogy a szellőzőn jött volna be akármi is.

2021. nov. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Sziasztok! A szaglás elvesztése nálatok is teljes? Tehát nem csak bizonyos szagokat nem éreztek? Én semmit nem érzek. Illetve ez a tünet a fertőzés mely szakaszán jelentkezett nálatok? Elején, végén? Nekem megfázásos tüneteim vannak, orrfolyás, orrdugulás, fáradtság, vagy 4 napja volt piros a szemem és hőemelkedés ami max 37,4 volt. Picit köhögök, de nem vészes egyálatán csak mintha kapar az ember torka mikor száraz a levegő.
2021. nov. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem a szaglásvesztés az elején 4.napra.Hétfő óta vagyok beteg,ma már jól voltam erre most estére megint szarul vagyok, pedig már kezdtem örülni hogy jövök ki belőle,úgyhogy most csalódott vagyok, úgy érzem sose gyógyulok meg. Most megint volt hőemelkedésem is,pedig utoljára szerdán volt.Ez normális más is volt így?
2021. nov. 20. 20:04
 8/17 anonim válasza:
Hát sajnos én is így vagyok ezzel. Nekem nem tudom mikor kezdődött. Szombaton picit fájt a torkom de semmi extra, vasárnap rázott a hideg majd elkezdett hétfőn folyni az orrom. Szerdán a szemem volt piros és viszketett ezért csináltam itthon tesztet 2t isx mind a 2 pozitív lett. Azóta is folyik az orrom vagy be van dugulva, rettenetes a közérzetem és eszméletlen fáradt vagyok. Pl most vacsorát csináltam és utána úgy éreztem magam mint aki kb a héten még nem aludt, alig tudtam a lábamon megállni. Picit köhögök is de az nem vészes. A legrosszabb nekem az orrdugulás és ez az elmondhatatlan fáradtság. Fogalmam sincs mikor lesz ennek vége de engem lelkileg nagyon megvisel főleg hogy van egy másfél éves kisfiam akinek nem mondhatom hogy anya beteg, meg ráadásul pánikbeteg is vagyok. Ha ennek egyszer vége lesz.....
2021. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Kérdező neked milyen tüneteid vannak? Hogy kezdődött?
2021. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem is minden bajom van,teljesen rá vagyok parázva.Egyébként ha nem tudnám,hogy covid,lexarnám azt hinném megfázás,de így.Nekem is van 2 gyerekem.Ami azt illeti nem hittem,hogy ennyire meg fog viselni,ritkán vagyok beteg.Soha nem voltam beteges,dehát a covid nem válogat.Utolsó te kaptál rá azt a favi valami gyógyszert?
2021. nov. 20. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!