Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha a gyorstesztem pozitív,...

Ha a gyorstesztem pozitív, akkor a PCR tesztem is az lesz?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni az ablakon és csak a PCR-t fogadják el. A gyorstesztem pozitív lett.
2021. nov. 17. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy igen
2021. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a háziorvosod felé, és kérje hivatalból ő a mintavételt, akkor ingyenes. Viszont ha pozitív sanszos egy hatósági karantén.
2021. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Házi orvosom kb szrt rám, mondta hogy menjek el PCR-t csináltatni, ki nem írta volna nekem.
2021. nov. 17. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyorsteszt pozitívb, akkor biztos lehetsz benne, hogy covidos vagy. Egyébként hivatalosan a gyorstesztet is elfogadják, nem kell utána megerősítő vizsgálat, ha olyan helyen végezted a gyorstesztet, ami ellenőrizhető.

Fordítva nem mindig igaz: ha negatív a gyorsteszt, a PCR még lehet pozitív.

2021. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Patikában vettem, szóval mindenképpen kell valami hivatalos változat.
2021. nov. 17. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a háziorvost, és mondd meg neki, hogy legyen kedves elküldeni tesztpontra. Nem tudom mit szarozik, mert amúgy kb. 3 percébe kerül egy internetes felületen regisztrálni, aztán felhív majd az OMSZ, hogy mikor kell menned és hova.
2021. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a PCR is, köszi a segítséget
2021. nov. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!