Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan gyógyítják a nyaki...

Hogyan gyógyítják a nyaki gerincsérvet?

Figyelt kérdés
Szó szerint érdekel, de kérném a vicces és rosszindulatú beszólásokat kerülni!

2021. nov. 19. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyogytornaval vagy mutettel, attol fugg milyen sulyos. De a google egybol kidobja reszletesen...
2021. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Bene màtéra keres rà
2021. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Enis Benehez jartam ugyanilyen gonddal. Kezeles kozben meg utana egy kicsit jobbvolt, de nem mult el es draga volt.. nekem sport miatt alakult ki. Valtoztattam az edzestervemen es idovel szinte elmult. Menj rendes dokihoz inkabb, csinaltass mrit aztan majd mondjak tovabb
2021. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nyaki műtét nagyon kockázatos,ezért csak legutolsó beavatkozásként végzik.Írnak fel gyógyszereket,nyakmerevítőt.Fizikó terápiára is járni kell,több féle kezelést adnak rá.Vizi torna is van bent.

Van erre külön nyaki torna is .

A műtét azért bonyolult,mert oldalt vágják meg a nyak részt,és úgy jutnak a csigolyához.

Veszélyes egy betegség,köze lehet a hallás romláshoz,de még a sztrókhoz is .Lehetőleg a fejed ne erőltesd hátra!

2021. nov. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ
2021. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!