Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájással kelek hetek óta...

Fejfájással kelek hetek óta mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Utána megmérem a vérnyomásom és nem magas….

De felkelés után pár óráig még kába es fejfájos vagyok munkában nem előnyös így. A háziorvost felhívni sem tudom , hetek óta süket a telefon .


2021. nov. 20. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Fejfájást elég sok minden okozhat, én most csak írok 2 általánosabb tippet, amit már én is tapasztaltam, hátha nálad is ennyire egyszerű lesz az oka. Alszol eleget? Ha rendszeresen nem sikerül eléggé kipihenni magad, az okozhat ilyet. A másik pedig a folyadékhiány. Ha napközben se iszol eleget, akkor éjszaka eléggé ki tudsz száradni ahhoz, hogy ilyen tüneteket is okozhat. Ha gyanús, hogy nálad is ez a gond, akkor figyelj rá jobban, hogy több vizet igyál és ébredés után is kezdj azzal, hogy iszol egy pohárral.

Ha úgy érzed, hogy nem ilyesmi van a háttérben, hanem komolyabb, akkor menj be személyesen ha telefonon nem tudod elérni.

2021. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 köszönöm a tippeket igazából előtte is ennyit aludtam, a vizet próbálok majd többet inni.

Személyesen már vagy 2 éve nem fogad az orvos, ki van írva a telefonszám érdeklődni de már miota hiába hívogattam.

2021. nov. 20. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam covid kezdődött így. Elképesztő fejfájás, be is lázasodtam. Ez volt múlt kedden. Azóta szenvedek.
2021. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs láz, egyáltalán. A fejfájás maradt.
2021. nov. 22. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!