Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez a hasmenés ?

Mitől lehet ez a hasmenés ?

Figyelt kérdés

Ma nemrég , egyszer csak elkezdtem szeles lenni , majd görcsölni a belem… utána elmentem WC-re és jött, aminek kellett , mellé görcs még folyekony szeklet … vele együtt ilyen nagyon rossz érzés mintha ájulás érzés lenne vagy ahozz hasonló … majd miután végeztem a WC-n .. befeküdtem az ágyba eltelt egy kis idő … és hirtelen megint ilyen rossz érzés jött rám, pánikroham szerűség.. majd hangosan elkezdtem hallani a belemet…


Mi okozhatja ezeket nagyon meg vagyok ijedve :(



2021. nov. 20. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
A mostani covidnál van ez a hasmenéses őrület.
2021. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2021. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát, de egész nap nem volt semmi bajom.. ahogy haza értem jelentkezett… utoljára előtte 4 órája ettem.


Az nem az én kérdésem … nem szeretem a konzerv babot 😅. Nálam az a legijesztőbb, hogy ilyen mentális dolgot hoz elő .

2021. nov. 20. 23:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Ha mégis covid, nem lesz komolyabb bajod, ha meg van a 3 oltásod.

2021. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Márciusban voltam Covidos már, második oltásom előző héten kaptam .
2021. nov. 21. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Az orvosok szerint az oltás kb. 10-14 nappal a beadás után fejti ki a hatását.

Amennyiben covidos vagy, azt kb. az oltás idején kaphattad el.

2021. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Liszterzekeny vagy. Iktass ki minden gabonat.
2021. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Öhm, már több hónapja nem eszek gluténtartalmú ételt :).
2021. nov. 21. 17:25
 9/9 anonim válasza:
Minél többet stresszeled magad, annál rosszabb lesz. Higgadj le és fogd fel úgy, mint ha csak egy enyhe vírus lenne. Valszeg amúgy valamilyen hasmenéses vírus kering most, mert több családtagnak és barátnak is hasmenése van, valakinek láza is. A hasmenés legyengít, attól lehetsz rosszul, görcsnél szinte mindig van émelygés. Kellemetlen, de túl lehet vészelni. Igyál folyadékot, egyél sóspálcikát sós krumplit, a banán is jó a hasmenésre és az étcsoki is.
2021. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!