Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Féltem anyukámat. De a gyorste...

Féltem anyukámat. De a gyorsteszt negatív volt. Várunk a másik teszt eredményeire. Mennyire megbízható a gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Anyukám krónikus beteg és 3napja beteg. Köhög, folyik az orra és mellkasi fájdalmai vannak. 2napja végeztem rajta gyorstesztet az negatív lett. Mennyire valószínű hogy tényleg nem koronavírus csak egy erősebb megfázás??

2021. nov. 21. 00:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Hát, a környezetemben az utóbbi időben sokszor volt a gyorsteszt álnegatív és utána a pcr pozitív. De ettől még anyukádnak lehet teljesen más miatt is a betegsége. Minden jót!
2021. nov. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük! Minden jót nektek is!
2021. nov. 21. 00:32
 3/21 anonim ***** válasza:
46%

Nehogy igyon hidrogén-peroxid-ot !!!!! Azt csak külsőleg szabad használni, belsőleg méreg.

A facebook pfizer csoportban sok ötletet lehet olvasni a covid otthoni kezelésére. (Nekem még hál' Istennek nincs ebben tapasztalatom, csupán másokét gyűjtöm.)

2021. nov. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Minden jót és egészséget! Állítólag mára fog megjönni a másik teszt eredményei. Reménykedem!
2021. nov. 21. 00:53
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást kívánok! Egyen finom meleg levest és egy kis C+D vitamint.
2021. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%
Elvileg a vérminta a legbiztosabb, nálunk is volt a családban fake pozitiv és negativ teszt is -igen mindkettőből-.
2021. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A normális teszt megbizhatóbb én szerintem, Mindenesetre minden jót kívánok az anyukádnak!🙏
2021. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%
Be van oltva? Hányszorosan? Ha be van oltva, akkor nagyon jó eséllyel nem lesz baj akkor sem, ha elkapta a vírust. Mielőbbi teljes gyógyulást neki, jó egészséget mindenkinek!
2021. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
2 negatív gyorsteszt után simán lehet pozitív pcr, saját tapasztalat.
2021. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Be van oltva? Nem kínaival? Ha az elsőre igen, a másodikra nem a válasz, akkor nem kell (nagyon) aggódnod.
2021. nov. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!