Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Féltem anyukámat. De a gyorste...

Féltem anyukámat. De a gyorsteszt negatív volt. Várunk a másik teszt eredményeire. Mennyire megbízható a gyorsteszt?

Figyelt kérdés
Anyukám krónikus beteg és 3napja beteg. Köhög, folyik az orra és mellkasi fájdalmai vannak. 2napja végeztem rajta gyorstesztet az negatív lett. Mennyire valószínű hogy tényleg nem koronavírus csak egy erősebb megfázás??

2021. nov. 21. 00:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
74%

Testveremnek es par kollegajanak a gyogyszertari gyorstesztek ossze vissza mutattak nemelyik pozitiv nemelyik nefativat. Vegul PCR tesztje mindnek pozitiv lett.


En 11 napja nyomom az agyat egy BIOSYNEX nevut en is vettem. Negativ lett kb 1 oran belul viszont a hivatalos "mentos" gyors/PCR teszt is meg lesz kivancsi vagyok. Bar szinte biztos hogy ilyen elhuzodo magas laz csak COVID... foleg volt is igazolt kontaktom.


Szoval nekem a tapasztalatom hogy a gyorsteszt nem megbizhato. Ha biztos eredmeny kell akkor PCR.

2021. nov. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%
Nincs nehézlégzése?
2021. nov. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%
Gyorstesztem negatív volt, rögtön csináltak egy pcr tesztet, 2 nap múlva jött az eredmény hogy pozitiv vagyok.
2021. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

a gyorsteszt legalabb 3-4 nap tuneteles utan megbizhatoak


a pcr teszt erzekeny, a tobbi sokkal kevesbe


az antigen gyorstesztek közül az orrban tekergetősek jobbak, mint a nyalos, köpős, bőkös tesztek, ha mar antigentesztet akarsz, de csak ha mar minimum 2 napja tuneteket mutat valaki.

2021. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
Férjemnek csütörtökön kezdődtek a tünetei, akkor a munkahelyén csináltak egy gyorstesztet orrból, negatív lett. Másnap itthon csináltunk egyet nyálból, az is negatív lett. Vasárnap csináltunk egy harmadikat, orrból, az pozitív lett.
2021. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%

Hogy van anyukád?



Akik lepontoztak egy kérdést: "nincs nehézlégzése"? meg tudnák indokolni az okát? Igazán nagyon kíváncsi vagyok. Már persze ha sikerül értelmezni a kérdést , aztán szavakat képezve válaszolni. Persze ha csak hülye gyerek vagy infantilis módon a pipát tudja nyomkodni , akkor nem kell erőlködnie, nem szeretném ha kifaradna a nagy gondolkodásban.

2021. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#11 vagyok

Szoval vasarnap megvolt a hivatalos teszt. Ott mar a gyorsteszt (amentosoke) pozitiv lett.


Ugyhogy nekem a bolti hamis negativ eredmenyt adott.

2021. nov. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

Visszajött a cpr teszt, negatív lett. És már kezzd sokkal jobban lenni!!!

2021. nov. 23. 17:08
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
De jó, örülök. Vigyázzatok magatokra!
2021. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Jobbulást! 😊
2021. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!