Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Emésztetlen burgonya a széklet...

Emésztetlen burgonya a székletemben?

Figyelt kérdés
Tegnap rakott krumplit ettem.. majd jó pár órával utána , görcsölés és irány a wc … ott elég folyékony laza volt a székletem . Székelés után rossz közérzet maradt vissza. Majd lefeküdtem aludni, de ez nem múlt el most sem.. ittam egy pohár vizet majd székelési inger és a székletemben ott voltak a krumpli darabok benne, legalábbis nagyon annak tűnt .

2021. nov. 21. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a krumpli a gond, inkább a főtt tojás és a kolbász. Ezek nehezebben emészthetők.
2021. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már volt benned valami vírus, ami megtámadja az emésztőrendszer nyálkahártyáját és esetenként a bélbaktériumokat is. Ilyenkor az emésztés sem tökéletes, hiszen az emésztés jelentős részét, a táplálék darabkáinak lebontását a bélbaktériumok végzik.
2021. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , és ezek okozhatnak ilyen érzést? Olyan ájulás szerű … talán ahozz lehet legjobban hasonlítani.
2021. nov. 21. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!