Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

Szoktam a vonaton látni egy 18-20 körüli srácot, kb olyan 140 kg körüli lehet, de nem úgy van elhízva, mint egy „átlag férfi" hanem úgymond nőiesen, tehát nagy zsíros segg, kövér lábak rendkívül vastag a csípője is. Nemtudom én kb 1000-ből egy ilyen embert látok, de nemtudom talán csak a mozgásszegény életmód miatt, vagy hormonális gondok is lehetnek? Szerintetek hogy-hogy így, ilyen "jellegzetesen„ van meghízva? Normális választ vàrok.

19/L



2021. nov. 26. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Bejön neked, hogy nézegeted?
2021. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet hormonális probléma. Vagy pajzsmirigy alul/felül működés.

Esetleg a te álltalad leírt.

A hály oda megy ahová a gének terelik.

2021. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es lehet csak olyan a genetikája? Végül is ez szerintem lehetséges, amit írtál, bár biztos hozzátesz az életmódja is.


1-es és ha igen?

Mindig is szerettem a kicsit nagyobb fiúkat, valahogy védelmezve érzem magam mellettük. Miért baj, ha ha nem egy 70 kg-os semmi alakú fiú tetszik.

2021. nov. 26. 22:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár azért ledobhatna egy 20kg-ot. Ezek a méretek nekem már kicsit nagyok.
2021. nov. 26. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet genetikai oka is annak, hogy ilyen alakúra hízik, és állhat betegség is a háttérben.
2021. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok Az utolsó "ahová a gének terelik" az a genetika. A hízás helyét normal esetben ,(amikor nem betegség áll a háttérben) a genetika határozzameg.
2021. nov. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Emberek, túl bonyolítjátok. Ez szimpla lipödéma. Akit érdekel mi az olvasson utánna.
2021. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, ő nem ilyen betegségben szenved. Neki széles a csípője, nagy a hájréteg a segge körül, és a lábai pedig ahogy néztem, nagyon kövérek, de viszont könnyen észre lehet venni, hogy hol végződik a combja, és hol kezdődik a vádlija. Nem olyan egybehízott a lába, mint a lipödémásoknak, hanem kövér, de formás. Mivel ilyen feszülős farmert szokott viselni, elég látványos, szóval nem ebben szenved, lehet csak körte-típus, ami a lányoknál is nagy, széles csípőt, nagy feneket, vastag combokat jelent, és vékony, kerek vállalat, egy viszonylag vékonyabb derékkkal. Férfiaknál is van ilyen szerintem, mivel az alakja pont ilyen, mint a körte alak. De az arca, érdekes nem kövér, nincsenek tokái, csak a teste, ott is inkább az alsó fele olyan amitől olyan 140 kg körüli lehet, arcra olyan 70-75 kg-nak néz ki.
2021. nov. 27. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!