Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Post pfizerből hogyan tudok...

Post pfizerből hogyan tudok kigyógyulni? Súlyos légszomjam van.

Figyelt kérdés

2. Oltás óta napi egyszer súlyos légszomj roham tör rám, de már egy hónapja. Soha nem volt ilyen jellegű problémám. Volt hogy a kocsival félre kellett állnom és csak hörögtem mint egy asztmás, közbe a mentőket hívtam. Kaptam egy injekciót attól jobban lettem de másnap megint fulladoztam.

33f


2021. nov. 27. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha már egy hónapja tart ez a súlyos tünet egészen biztosan megjártad már a háziorvost és feltetted neki ezt a kérdést.

Ő mit mondott?

2021. nov. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Jelentkezni kell a dokinál, hogy felvegyenek a mellékhatás statisztikába.
2021. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
háziorvosomat felhívtam, beutalót adott a kórházba, akiket felhívtam, ők meg nem fogadnak mert nincs időpontjuk.
2021. nov. 27. 18:23
 4/6 A kérdező kommentje:
háziorvosom szerint ez allergia...
2021. nov. 27. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
igyál több levegőt
2021. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Légszomjra beutaló telefonban? Meghallgat, vérnyomást mér, EKG-t csinál ha van gépe; laborba vérvételre ad beutalót. Ha pár napon belül van laboreredmény, abból már kigondolja a továbbiakat. Elküld még hasi uh-ra, kardiológushoz, allergológushoz. Szóval én kizártnak tartom, hogy ehelyett telóban küld el olyan helyre ahol nincs időpont. Ezt a műhibát senki nem merné kockáztatni! Valami itt nem kerek, már ne haragudj meg.
2021. nov. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!