Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt lehet kigyógy...

Mennyi idő alatt lehet kigyógyulni a koronából?

Figyelt kérdés

A tüneteim múlt hét szerdától (január 13) kezdődtek, és már több, mint egy hete rosszul vagyok. Arcüreg gyulladás, hasmenés, nehézlégzés, fejfájás, íz és szagvesztés a tüneteim, pozitív tesztem is van. Ezek a tünetek csak nem akarnak még csak gyengébbek se lenni...

Lázam még ez idő alatt egyszer sem volt, hőemelkedésem sem, sőt, végig 35.7 35.8 fokos voltam, szóval talán még ki is hűltem.

Vajon így van esélyem arra, hogy egyszer csak hirtelen belázasodok, esetleg tüdőgyulladást kapok, és be kell feküdnöm a Covid osztályra? A háziorvossal egyeztettem, és már harmadik napja szedem 2 gyógyszerem ami az internet szerint covid ellen elvileg nem is hat, de ki tudja (Tamiflu a koronára, és Sumamed az arcüregre)



2021. jan. 21. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem tudjuk.


Az én tippem még 1 hét, addig is vitaminok, főleg D-vitamin segíthet.

2021. jan. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél tápértékdús zöldségeket, gyümölcsöket ! Az tuti segít !
2021. jan. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van akinek 2-3 nap, van akinek akár 1 hónap is lehet
2021. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Paciensfuggo. Van, aki egy hét alatt, van akinek egy hónap kell hozzá. Egyik barátom december közepe óta szenved vele...
2021. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már másfél hónapja benne vagyok.
2021. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köhögésre feltétlenül Bio-Zink-et szedjél. Nekem az múlasztotta el végül a Covid után maradt fullasztó köhögésemet.
2021. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!