Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek nagyon elrontottam...

Szerintetek nagyon elrontottam? Kb 2 éve diagnosztizált pajzsmirigy alulműködésem van és szedek rá Letrox 50 mikrogrammot. A doki emelte 75 re. Tudni kell rólam hogy nem szedtem rendszeresen...kb 1 év telt el. Nem javultak az értékek,de..folyt..

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 22:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a laborodban nem volt rendben a funkciója, azért emelte a dózist, mert nem gondolta, hogy nem szeded. Azt is érdemes figyelembe venned, hogy a nem jól működő pajzsmirigy is okozhat pánikbetegség szerű tüneteket. Ha rendesen beállna a funkció, akár ettől is megszabadulnál. Mindenképp keress fel egy endokrinológust, akinek őszintén be tudod vallani, hogy mi történt eddig, mert csak így tudnak segíteni neked.
2021. nov. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!