Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek nagyon elrontottam...

Szerintetek nagyon elrontottam? Kb 2 éve diagnosztizált pajzsmirigy alulműködésem van és szedek rá Letrox 50 mikrogrammot. A doki emelte 75 re. Tudni kell rólam hogy nem szedtem rendszeresen...kb 1 év telt el. Nem javultak az értékek,de..folyt..

Figyelt kérdés

2021. nov. 28. 22:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Az ultrahangon szép volt a pajzsmirigy.

Most rendszeresen szedem a 75 mikrogrammot viszont mintha fájna a pajzsmirigy...ez mellett már egy hónapja nagyon gyengének érzem magam.

Brutálisan...gombóc érzés is volt a torkomban de el is múlt.

Viszont fáj még olyan mintha meg lenne duzzadva a nyakamnál.

Nehézlégzés is van enyhén.

Az előző Letroxnál az 1 év alatt talán ,2-3 hónapot szedtem.

Azért tettem le (saját célból) mert húzást okozott és én ugye fogyni akartam mert sok a betegség.

De most lehet magam alatt vágtam a fát.

2021. nov. 28. 22:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni az orvoshoz. És betartani a javaslatait.
2021. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen, elegge elrontottad. Nem a gyogyszer okozott hizast,hanem az, hogy szerintem kezdett beallni a pajzsmirigyed normalisra es csak az alulmukodes miatt nem hiztal eddig.

Oda kell figyelni az etkezesre, kokemenyen, pajzsmirigy problemakkal foleg.

Menj vissza az orvoshoz, gondolom nem szoltal neki arrol, hogy nem szedted, ezert emelt az adagon, ami viszont lehet, hogy sok neked. Oszintenek kell lenned.

2021. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak jövőre kapok időpontot mivel kórház...Várjak addig vagy pedig érdemesebb lenne magánrendelobe menni?
2021. nov. 28. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tuti, hogy jovore kapsz idopontot, akkor en elmennek maganba.
2021. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van.Van itthon még 50 es Letrox.Esetleg tudok segíteni ezzel magamon?
2021. nov. 28. 22:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Elobb haziorvos.


Amiket leirtal azok alapjan lehet refluxod is kialakuloban.


Meg persze lehet a pajzsmirigy is.

2021. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor viszont elmegyek magánba.Koszonom.
2021. nov. 28. 22:56
 9/11 A kérdező kommentje:

A házi orvosomnál voltam.nem foglalkozik velem mert most az oltások vannak.(alapba sem foglalkozott nagyon velem)

Mivel pánikbetegségem is vna MINDENT arra fog és így a legutóbbi nehézlégzésem is arra fogta.

2021. nov. 28. 22:58
 10/11 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem ,hogy részben az lehet de nem teljesen.Pajzsmirigy is simán okozza.

Vagy ez a gyógyszer vagy hogy nem jól szedtem.

2021. nov. 28. 22:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!