Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az oltásellenesek mire alapozz...

Az oltásellenesek mire alapozzák ezt?

Figyelt kérdés

Leggyakrabban ezt hallom


- kísérleti vakcina


- népességgyérítés


- nanorobot


- génkoktél


- méregkeverék


- méregkoktél


- trágyalé


- meghal tőle


- sós víz van csak benne


Alá tudják támasztani vagy csak kitalálják?


2021. nov. 29. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Értelmes választ még senki se adott...
2021. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Az oltásellenesek általában nem a legtanultabb réteg. Nincs meg az alap biológiai tudásuk. Orvosi tudásuk meg pláne nincs. Ha rákérdezel valamelyiknél, ingerül kioktatást kapnál, mert okosan-logikusan felépíteni a marhaságát már nem tudja, mivel hülyeség a teóriája. Én az ilyen proli réteget elkerülöm, nem vagyunk egy szinten, és nem vagyok kíváncsi a tanulatlan sületlenségükre.
2021. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy a legtanultabb réteg, de a kedvencem mindig a trágyalé.
2021. nov. 29. 10:42
 4/20 anonim ***** válasza:
65%

Nekem a dohányos oltásellenesek a kedvenceim.

"Méreg ", "nem tudom, mi van benne ", mondja az, aki napi szinten szívja a kátrány, nikotin, aceton, szénmonoxid, rovarirtó, stb cuccokat tartalmazó cigit...

2021. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

Dehogy. Nekem ilyen proli felfogású a körmösöm, mindig készítem fel magam idegileg mielőtt megyek hozzá. Ő biztos nem oltatja be magát stb, ez a koronavírus csak egy kis influenza.... ilyeneket mond. Mondtam neki, hogy az egy dolog hogy nem oltatod be magad. De mi van ha elkapod, átmegy rajtad tünetmentesen, és átadod mondjuk egy kismama vendégednek, aki ennek következtében elvetél-esetleg meghal? A kis "influenza" teóriádat meg megcáfolom, gyere be hozzánk a covid osztályra. Rögtön kussban lett, nem tudott mit mondani. A hányinger kerülgetett, legszívesebben felálltam volna és elhúztam volna, de félig kész körömmel nem akartam elmenni.


Aztán bejárónőm örvendeztetett meg, hogy kb. 1 hónapja mikor jött, elmondta hogy a menye és a lány unokája koronás, és 1-2 nappal előtte találkoztak. Mondom akkor minek jött ide???? Ilyenek az emberek...

2021. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
Mert rengetegen meghalnak oltás után, régi betegségeik visszajönnek, súlyos állapotba kerülnek!
2021. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Van erről kimutatásod? Esetleg proszektúrán dolgozol, vagy covid osztályon?
2021. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#5 ""az egy dolog hogy nem oltatod be magad. De mi van ha elkapod, átmegy rajtad tünetmentesen, és átadod mondjuk egy kismama vendégednek, aki ennek következtében elvetél-esetleg meghal?""


Na ezt az oltás pont nem befolyásolja!..

2021. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem valoszolok ilyen feleszu jarvanyrettegonek.
2021. nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezt is kár volt ide böfögnöd.
2021. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!