Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen az élet "sztómásan"? A...

Milyen az élet "sztómásan"? A többi lent.

Figyelt kérdés
Nem teljes mértékben a betegségre irányul a kérdésem. A kiszemelt hölgy sztómás, ő nem tudja, hogy én ezt tudom róla. Viszont szeretném, ha olyan emberek írnának, akár privátban, akik ilyen betegséggel élnek együtt. Milyen az élet ezzel a betegséggel? Én, mint egészséges ember ezt el tudnám-e fogadni? (Persze ez az én döntésem úgy is) Milyenek a mindennapok? Szex, alvás, társasági élet, sport? Mindenki kizárja a párkeresést emiatt a betegség miatt? Arra gondolok, hogy aki beteg lett, de egyedülálló volt az utána nem is próbált keresni párt magának? Egy kapcsolatban az egészséges fél mit tud tenni annak érdekében, hogy a beteg félnek könnyebb legyen? Minden infót, tanácsot meghallgatok. Trollok kerüljenek! Komoly és őszinte hozzászólásokat és/vagy leveleket várok. Köszönöm!
2021. nov. 29. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem élek sztómával, de szerintem kezeld úgy, mint egy egészséges embert, ismerd meg, mert minden, amit kérdeztél teljesen egyénfüggő. Mindenki máshogy visel egy-egy betegséget. Valaki teljesen zárkózott lesz, valaki meg tök pozitív és éli tovább az életét.

Valaki lazán levetkőzik a strandon bikinire, valaki meg bő ruhákban jár, hogy elrejtse. Valaki szexel persze odafigyelve, valaki meg nem tud megnyílni. Ebből kifolyólag valaki akar párkapcsolatot, valaki meg hallani sem akar róla.

A válaszokat csak tőle fogod megtudni. 🙂

2021. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!