Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyeres csomó puha vagy...

Az aranyeres csomó puha vagy kemény?

Figyelt kérdés
Voltam már proktológusnál, két helyen is! Mivel vérzést, idegentest érzés plussz dudorok voltak a végbélnyilásnál! Csináltak végbéltükrözést kiderült végbél repedésem volt,szerettem volna levetetni a két db bőrfüggeléket amire azt mondta, hogy ez csak esztétikai dolog, fél év múlva felkerestem egy másik dokit aki szintén ugyan ezeket mondta, közben terhes lettem 17nap múlva császároznak,és érzem ugyan azt mint anno, meglestem és láttam egy csomó szerű valamit amit simán visszatudok nyomni, de kijön persze kenem(terhesség alatt kijött párszor az aranyerem, sajnos nagyon hajlamos vagyok rá). Gondoltam holnap felhivok egy proktológust de szerintem vagy nemfog fogadni vagy hiába megyek hozzá úgyse fog semmit csinálni 😔 én várnék januárig mert amúgy nemfáj és nemis vérzik, de lehet az aranyér ilyen, hogy visszalehet nyomni de kijön? Borzasztóan ideges vagyok ez miatt
2021. nov. 29. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen ez tuti aranyér.
2021. nov. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!