Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Két oltás után került kórházba...

Két oltás után került kórházba Márió a harmonikás..koronavírussal került a kórháza, oxigénre kapcsolták ti értitek mi történik? Lehet hogy tényleg nem ér semmit oltás?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 29. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Ezt tudjuk és meg is mondják hogy semmit nemn érnek az oltások.

Gondold már el, ha érne valamit akkor miért kell újra és újra beoltani mindenkit..

2021. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Béla a motoros bukósisakban motorozik. 200 km/h sebességgel frontálisan ütközik egy kamionnal. Béla meghal, pedig volt rajta bukósisak, ti értitek mi történik? Lehet, hogy tényleg nem ér semmit a bukósisak?
2021. nov. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Én már elejétől fogva megmondtam hogy nem 2 oltás lesz és már pár orvos prof is hogy nem jó az oltás és főleg a legveszélyesebb az mrns szar ami ki tudja mit okozhat.Remélem meggyógyul Márió
2021. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Hú, gyűlnek a szakértők 🤣
2021. nov. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Az a baj, nincs erőm és energiám már magyarázni olyan alapvető dolgokat, amiket általános iskola biológia óráján tanítottak, de az emberek 90%-a full sötét hozzá. Szerintem a 90% nem tudná leírni, hogy mi a különbség a vírus és a baktérium között mondjuk, pedig ez aztán tényleg 6. osztályos tananyag.


Maradjunk annyiban, hogy az emberi szervezet nem fekete és fehér. Rohadt sok minden befolyásolja, többek között a genetika, amit mindenki alulbecsül, pedig konkrétan az egész életed és szervezeted irányítja.


Miért lesz egy egészséges életmódot folytató 22 éves lánynak agytumora, míg a Jóska bá' aki 70 évesen is alig áll a lábán, mert 30 éves kora óta masszívan piál holnap is ott lesz a trafiknál nyitás előtt 5 perccel?


Miért hal meg valaki 41 évesen koronavírusban oltás nélkül (egy ismerősöm) és miért nem hal meg egy 78 apuka szintén oltás nélkül aki utoljára 40 évesen volt beteg, akkor is a nátha kapta el, és 1 percre nem ül meg a valagán, reggeltől estig jön-megy? Ez éppenséggel apám...


1000 másik ilyen kontraproduktív kérdést fel lehetne tenni. De addig míg alapszinten nem értik meg az emberek a biológiát (tehát sejtszinten), addig hiába magyaráz bárki bármit. Aki oltásellenes, fújja a magáét. Hol ezt, hol azt, a lényeg hogy márpedig oltást nem, és neki igaza van!


Egyszer azzal kampányol hogy 5 évvel ezelőtt influenzában haltak meg ennyien, egyszer meg azzal, hogy soha ennyi ember nem halt meg, és ez az oltás miatt van hiszen ők terjesztik, ő velük van vele a kórház. Érzed ezt a k.rva nagy ellentmondást??


Nem vagyok sem oltáspárti, sem oltásellenes, de azt viszont tudom, hogy azért mert a Mario a harmónikás éppenséggel oltottan átment ezen a procedúrán, az nem jelenti azt, hogy az oltás baromság, ahogyan azt is biztosan tudom, hogy azért mert az 50 éves Pista bá' oltás nélkül konkrétan egy kis hőemelkedéssel átment a Covidon, nem jelenti azt, hogy a Covid egy kamu dolog és csak kitalálták és baromság.


Viszont ismerem a biológiát, genetikát, igaz nem tudományosan csak alapszinten, de ez a tudás bőven elegendő arra, hogy tisztában legyek azzal a ténnyel, hogy az emberi szervezet nem fekete és fehér.


Ki így, ki úgy reagál bizonyos dolgokra. Van akinél az Advil is súlyos mellékhatásokat okoz, van aki évek óta azon él. Ez nem jelenti azt, hogy az Advil hülyeség és sz.r gyógyszer, de azt sem jelenti hogy cukorka, amit beszedek ha éppen eszembe jut.

2021. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Első: annyira nem ér semmit, hogy oltatlan covidosok között dolgoztam oltottan, és a tesztem is negatív lett.. Pont azért kell ismételni, amiért pl. a macskáknál, kutyáknál, olvass, tanulj, ne írj f***ágokat!
2021. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Nemcsak a coronavirus oltoanyag hatasa csökken bizonyos idö elteltevel. Ha faj a fejed, es beveszel egy fajdalomcsillapitot, akkor az nem azt jelenti, hogy egesz eletedben mar soha többe nem kell bevenni fajdalomcsillapitot, mert egyszer mar bevetted. Az influenza oltast is minden evben beadatja sok ember maganak, mert mar a tavalyi oltas hatoanyage elmult iden. Azonkivül minden virus - az influenza is, es a corona is- mutalodik allandoan, tehat minden evben korrigalni kell az oltoanyagot. Nem tudom, ki az a Mario, es azt sem, hogy nem-e a kinai oltoanyaggal volt ketszer is beoltva, vagy esetleg ö is oltastagado, es csak mondta, hogy ketszer volt beoltva. De az is lehet, hogy a 2. oltas utan egy par nappal kesöbb kapta el a virus. Ugyanis az oltoanyag az oltas utan 10 nappal eri el a teljes hatekonysagot.
2021. nov. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
A 2-es bukósisakos hogy nem szégyelli magát, amikor ilyen szintű debil agyhalottsággal jön? Hogy nem gondolkozik, mielőtt kiönti ezt az együgyű, bárgyú hülyeséget a netre? Nem gáz neki? Miért? Hogyhogy? Vagy tényleg élnek emberek ilyen értelmi képességekkel is szabadlábon?
2021. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Elözöhöz;Nem is lehet érteni,hogy mit akar mondani,nem derül ki belöle
2021. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk a munkahelyen is az oltottakból volt covidos.
2021. dec. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!