Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki be van oltva, de elkapta...

Aki be van oltva, de elkapta a covidot, hogy vészelte át a betegséget? Érdekelne, hogy mikor kapott oltást és mikor fertőződött meg?

Figyelt kérdés
2021. nov. 30. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Apósom ilyen. Pontos dátumot nem tudok. Ő valamikor június végén kapta a 2.-at, Pfizert (az első is Pfizer volt neki), harmadikat pedig még egyáltalán nem kapott semmit. November 24-én tesztelték Ausztriában a munkahelyén (ő magyar ember, 8 éve kint dolgozik Ausztriában), és ott bukott ki, hogy COVID-os.
2021. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Havert tegnap tesztelték pozitívra, múlt hétfőn kapta meg a 3.-at. Némi hőemelkedése van eddig.
2021. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
81%
Növérem 2 Pfizer után honapokkal kapta el a covidot. 5-6 napig csak aludt, 2 napig minden baja volt a fejfájástól a gyengeségig. 2 hétre rá kigyogyult. Az anti test száma most az egekben van.
2021. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Június elején kaptam meg az első Pfizer oltásomat, többet nem vettem fel.


Október elején lettem beteg, most gyógyultam meg a napokban, elég rosszul viseltem, de itthon.

2021. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kollégám 2 Pfizer után kapta el (május-június környékén volt oltva), negyvenes egészséges férfi. Fejfájás, torokfájás, gyengeség megvolt, pár napig nem érzett ízeket, de home officeból végig dolgozott.
2021. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Januárban kaptam 2 Pfizert (eü dolgozóként az első körben).

Szeptember közepén mérettem antitest szintet, 750 volt (50-től pozitív).

Aztán beadattam a 3. oltást 11.09-én.

A párom márciusban, aztán rá 3 hónapra kapott két Astrát, ő 11.10-én vette fel a 3. oltást.

Viszont a november 6-ai hétvégén párom találkozott egy haverjával, akiről pár nap múlva kiderült, hogy coid pozitív (elment a szaglása, azért tesztelték). Páromnak szerda körül picit kapart a torka, és mivel hétvégére vendégeket vártunk volna, úgy gondolta, inkább tesztel. Hát pozitív lett:D Aznap nekem még negatív volt a teszt. Legközelebb 15-én munka előtt teszteltem, akkor már pozitív volt.

A párom pár napig köhécselt (napi 3-szor rájött és köhintett párat kb.), nekem egy napig folyt az orrom meg picit fájt a fejem. Összesen talán 3 napig éreztünk valamit, utámna semmi se volt.

10 nap karantén után ő visszament dolgozni, nekem még kellett egy teszt, de az már negatív volt.

2021. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két sputnyik (Jún, júl) után november közepén lettem covidos pozitív teszttel. Köhögtem két napig, enyhe hőemelkedésem volt, majd folyt az orrom, ezzel párhuzamosan elment a szaglás és ízlelés. kb két hétig tartott a náthás állapot. Párom oltatlan szintén elkapta neki csak köhögés volt a tünete eddig.
2021. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sógorom főápoló. 3 Pfizer után elég beteg lett.. Még mindig fullad terhelésre,és sípol a tüdeje.

A 3. oltást 2-3 hónapja kapta.

2021. dec. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm az első oltás után azonnal rosszul lett májusban. Láz, hányás, hasmenés. A mentő csak 1 hét után volt hajlandó kijönni, Kovid-kórházba vitte az addigra jócskán lefogyott Zsút. Gyógyszerrel és lélegeztetőgéppel is küzdöttek az életéért, sikerrel. Nem kívánta már a 2. oltást felvenni, inkább az immunrendszerét erősíti bevált szerekkel.
2021. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!