Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most már mindenki covidos aki...

Most már mindenki covidos aki egy kicsit mondjuk meghűl?

Figyelt kérdés
Már nem merek beszélni sem ha meghülök egy kicsit meg köhinteni se mert itthon is már mániákusan a covidra vannak rákattanva,hogy biztos covidos aki most meg van fázva meg oltás így oltás úgy.

2021. dec. 3. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amióta bejött a Covid, ez van sajnos. Én allergiás vagyok és gyakran köhögök, úgy néznek rám a buszon, mint egy leprásra. Ha tüsszentek egyet, szintén. Biztos, hogy Covid, más betegség nem is létezik a földön. Otthon félre nyeltem a vizet, köhögtem, erre kolléganőm:"ugye nem vagy koronás?" Megszoktam már, elengedem a dolgot.
2021. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*bocsánat nem otthont akartam írni, munkahelyet.
2021. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Igen sajnos. Tőlem egy sima fejfájásra kértek egy gyorstesztet,különben hazaküldenek. Sajnos már az is covidban hal meg,akinek levágta a fejét a vonat
2021. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

Nekem mindegy, mert az influenzát SEM akarom elkapni a kollégától.

Az a vicces, hogy még most is úgy kezeli mindenki, hogy aki nem covidos, az lehet akármilyen beteg, be kell mennie dolgozni, aztán szépen terjeszti a betegséget.

2021. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1/


Én pl átestem a covidon vagy 2 hónapja,most picit be vagyok rekedve meg a torkom nem százas de itthon már én vagyok a covidos bla bla bla

2021. dec. 3. 12:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Teszteltél mostanában?

Ez most influenza lesz.

2021. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6/


Nem tesztelgetek én tudom,hogy nem vagyok covidos mivel már ismerem a lefolyását.

2021. dec. 3. 12:49
 8/14 anonim ***** válasza:
36%

A deltának és az omikronnak is más a lefolyása, mint az eddigieknek!

Másokat is fertőz, most már a gyerekek is ugyanúgy megkapják!

2021. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

8/


A gyerekek eddig is megkapták,csak náluk nem annyira veszélyes kivétel ha elhízott vagy van valami olyan betegsége.Most akkor minden sarkon "hátbaszúrhatnak" rettegjek ettől?Szerintem a rettegés károsabb mert az egész pszichére el kezd hatni,voltam már ilyen helyzetben igaz nem coviddal hanem mással elég volt annyi belőle.

2021. dec. 3. 13:28
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell rettegni, az nem is jó dolog.

Csak ne vezesd tévútra magad, hogy te "ismered" ezt a betegséget.

Nem ismered, mert változott.

Tesztelj.

2021. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!