Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek el kardiológushoz ?

Menjek el kardiológushoz ?

Figyelt kérdés

Este nyugalomban szívdobogást éreztem , megmértem a vérnyomásom , de már közben nagyon ideges lettem , 172/98, p81- de ritmuszavart jelzett , megmértem még párszor akkor már nem jelzett ritmuszavart és lement 150, majd 140-re.

Mit kéne csinálni , menjek kardiológiára , vagy ne foglalkozzak vele , lehet azért jelzett mert tiszta ideg voltam mikor mértem ?



2021. dec. 3. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Háziorvoshoz mennék
2021. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan azért jelzett, mert tiszta ideg voltál... Egy mérésből nem lehet következtetéseket levonni. A leírásodból ítélve te alapjáraton egy pánikolós típus vagy.
2021. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen én nekem is eszembe jutott , most is nagyon pánikolok.
2021. dec. 3. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel kardiológushoz nem lehet menni beutaló nélkül, első körben a háziorvoshoz kellene menni.
2021. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen de magánba gondoltam , túl ideges vagyok hogy 1-2 hónapot várjak , a háziorvos meg még sose csinált egy ekg-t se
2021. dec. 3. 21:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj magán kardiológushoz.
2021. dec. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden eredményed negatív lesz, de úgy látszik neked kell a megnyugtatás. Javaslom, hogy a háziorvos/kardiológus után, keress fel egy pszichológust. (2#)
2021. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!